Çözüldü AC Syndicate görevleri gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leonidas I

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den uzun zaman önce Syndicate almıştım oynayıp bırakmıştım. Şu sıralarda Ubisoft Connect'ten AC Mirage aldım oyun güzeldi epey sonradan görevlerden ucoin geldi epey bir. Bunlarla indirim vesaire alınıyormuş galiba. AC Syndicate hiçbir şekilde eskidende bana ucoin kazandırmamış şu anda da görevler gözükmüyor. Steam'den almamla bir ilgisi olabilir mi?

1712579751720.png

Çözüm
Ubisoft Connect sistemine geçmeden önceki oyunların challengeları silindi ve ucoin ile alınan tüm ödüller bedava olarak herkese dağıtıldı. Yani bu görevlerin ortaya çıkması için en az 2020'de çıkmış bir Ubisoft oyunu oynaman lazım. 2020 öncesindeki oyunlarda challenge yok ve ucoin ile alınan ödüller direkt tanımlanıyor oyununa.
Ubisoft Connect sistemine geçmeden önceki oyunların challengeları silindi ve ucoin ile alınan tüm ödüller bedava olarak herkese dağıtıldı. Yani bu görevlerin ortaya çıkması için en az 2020'de çıkmış bir Ubisoft oyunu oynaman lazım. 2020 öncesindeki oyunlarda challenge yok ve ucoin ile alınan ödüller direkt tanımlanıyor oyununa.

Çözüm

Ubisoft Club Rewards var o galiba. Teşekkür ederim. Galiba sadece satın alım yaparak kazanacağım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı