Çözüldü AC:Unity Oyundan Atma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Canary27

Kilopat
Daha fazla  
Steam üzerinden unity satın aldım. Her şey çok güzel fakat sequence 2 memory 1 yani Mösyo De La Serre öldükten sonra yükleme ekranına giriyor. Bir kaç dakika sonra oyundan atıyor. Bu sorun düzelmiştir diye oyunu satın almıştım hata benim pcde'mi? Yoksa steamde'mi? Yoksa uplay'den mi almam gerekiyordu? Lütfen yardımcı olun 105 TL verdim oyuna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden unity satın aldım. Her şey çok güzel fakat sequence 2 memory 1 yani Mösyo De La Serre öldükten sonra yükleme ekranına giriyor. Bir kaç dakika sonra oyundan atıyor. Bu sorun düzelmiştir diye oyunu satın almıştım hata benim pcde'mi? Yoksa steamde'mi? Yoksa uplay'den mi almam gerekiyordu? Lütfen yardımcı olun 105 TL verdim oyuna.

Sorunu çözdüysen paylaşarak diğer insanlara yardımcı olabilirsin.

Sorunu çözdüysen paylaşarak diğer insanlara yardımcı olabilirsin.
Sorunu format atarak çözdüm. Temiz bir kurulum yaptım ve sorun ortadan kalktı. PC'de sanırsam çakışan driverler nedeniyle atma sorunu varmış. Ama hala atanlar için geçici çözüm olarak save dosyası indirmesini tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı