AC: Valhalla 1.6.1 Sürümü için Türkçe Yama

SmokyPegasus

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, oyunun son sürümü için hiçbir yerde Türkçe yama bulamadım maalesef 1.6.0 için makine çeviri kullanıyordum güncellenince yama işe yaramaz hatta yamadan kaynaklı oyunu açamaz oldum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Var mıdır bunun bir yolu yordamı?

Herkese merhaba, oyunun son sürümü için hiçbir yerde Türkçe yama bulamadım maalesef 1.6.0 için makine çeviri kullanıyordum güncellenince yama işe yaramaz hatta yamadan kaynaklı oyunu açamaz oldum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Var mıdır bunun bir yolu yorda mı?

Bende de oyunu açmadı dosya doğrulama yapıyorum şu an oyunu sıfır haline getiriyorum sonra bulursam yama yaparım ama Animus Projesi'nden hala ses yok kapadılar siteyi yamaları ücretsiz platformdan vereceğiz dediler o da yok kaç aydır.

Bende de oyunu açmadı dosya doğrulama yapıyorum şu an oyunu sıfır haline getiriyorum sonra bulursam yama yaparım ama Animus Projesi'nden hala ses yok kapadılar siteyi yamaları ücretsiz platformdan vereceğiz dediler o da yok kaç aydır.

Bende aynı şekilde doğrulamayı yaptım bekliyorum. Animus tarafından kandırıldığımızı düşünüyorum ki zaten verseler bile sürüm farkı olacaktır. En kötü eski sürüme dönülebilir mi Ubisoft Connect aracılığı ile yoksa önceki sürüme dönmek sadece Steam'de mı oluyor?

Bende aynı şekilde doğrulamayı yaptım bekliyorum. Animus tarafından kandırıldığımızı düşünüyorum ki zaten verseler bile sürüm farkı olacaktır. En kötü eski sürüme dönülebilir mi Ubisoft Connect aracılığı ile yoksa önceki sürüme dönmek sadece Steam'de mı oluyor?
bu oyuna sürekli güncelleme geliyor biz hep böyle yamayı silip tekrar mı kuracağız anlamadım tr yama olmadığı için şuan oyunu da oynayamıyorum

Oyunun en güzel yerinde güncelleme geldi ve yama olmadığı için oynayamıyorum. Umarım en yakın zamanda yama geliştiricileri sesimizi duyar da bu garibanları sevindirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı