AC Valhalla 1.6.2 için Türkçe yama önerisi

https://cdn.discordapp.com/attachme.../1042191026351243324/MC_Yama_Yukleyici_V7.rar makine çeviri grubunun discordlarından alıntıdır, bu yükleyicide mevcut yamalı oyunlar var. Ben şu an sorunsuz şekilde RDR2 oynuyorum bu yama ile. Valhalla'yı 1.6.2 için güncel şekilde çıkartmışlar fakat şu an sadece bağış yapanlar kullanabiliyor. 6 Aralık yani yarın oyun Steam'e geldiğinde herkese açılacağını belirtmişler.

Hocam merhaba yamayı yaptım oyun orijinal ama sürekli çöküyor giremiyorum yardımcı olur musunuz?

Hocam merhaba yamayı yaptım oyun orijinal ama sürekli çöküyor giremiyorum yardımcı olur musunuz?
Hocam epey oldu bitireli, ya bir yanlış yaptınız ya da oyun yeni güncelleme aldıysa yamanın sürümü geri kalmış olabilir, discord adreslerine girip bir bakın, yardımcı olurlar orda. Makine çeviri diye arayın çıkar.

Hocam epey oldu bitireli, ya bir yanlış yaptınız ya da oyun yeni güncelleme aldıysa yamanın sürümü geri kalmış olabilir, Discord adreslerine girip bir bakın, yardımcı olurlar orada. Makine çeviri diye arayın çıkar.

Attığınız yamayı tarattığımda karşıma çıkanlar güvenilir olduğundan emin misiniz?

Dosya Ekleri

• asdd.png
    asdd.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 71

Geri
Yukarı