AC: Valhalla alınır mı?

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Daha önce herhangi bir Assassin's Creed oyunu oynamadım ve AC: Valhalla oyununu almayı düşünüyorum. Oyun şu an Epic Games üzerindeki fiyatı 134,50 TL aynı zamanda kuponla beraber fiyatı 74,50 TL'ye düşüyor. Oyun tarzı olarak RDR 2 ve God of War tarzı seviyorum aynı zamanda kuzenimde Horizon Zero Dawn'ı denemiştim gayet eğlendim loot ve craft sistemi çok karışık değildi aynı zamanda hikayeye de çok vermeden zevkle oynadım. Eğer AC: Valhalla'da bu tür bir oyunsa alacağım fakat bir sorum var oyunun türü böyle m bilmiyorum bu konu hakkında bilginiz varsa cevap olarak yazar mısınız?

AC Odyssey oynadın mı? Oynadiysan aynısı. Onu sevdiysen bunu da seversin Horizon gibi o tarzlarda sevebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valhalla ve odyssey i beraber almanı tavsiye ederim toplam 100 tl ye filan geliyor.
Aslında aklımda şu vardı Dark Souls 3 alıp Steam'den (44,50 TL) Epic Games'den de RDR 2 (RDR 2 PS4'de var ama PC de daha iyi grafiklerle deneyim etmek istiyorum)ve AC: Valhalla alacağım.
Daha önce Witcher 3 oynadınız mı peki?
Yeni alma şansı buldum savaş mekaniği güzel fakat RPG kısmı beni baydı.

Valhalla oynanışı uzun süren bir aksiyon-RPG oyunu. Haritası oldukça dolu ve hikayesi de uzun. Önceki iki oyunun üzerine bir şeyler katılarak yapılmış, bana pek yeni bir şey eklenmemiş gibi geldi çünkü önceki oyunları oynamıştım. Ancak siz önceki oyunları oynamadığınız için alıp oynamanızı öneririm. Ben yaklaşık 35 saat oynadım ve bu süre içinde cidden keyif aldım. Size de tavsiye ederim.

Yeni alma şansı buldum savaş mekaniği güzel fakat RPG kısmı beni baydı.

AC Odyssey neredeyse W3'ün aynısı ve W3'e nazaran çok daha az RPG elementlerine sahip. AC Odyssey hoşunuza gidebilir. Fakat Valhalla da Odyssey'e yakın bir deneyim sunar. Geçtikleri yerlere göre araştırıp hangi mitolojiyi daha çok seviyorsanız onu alabilirsiniz.

AC Odyssey neredeyse W3'ün aynısı ve W3'e nazaran çok daha az RPG elementlerine sahip. AC Odyssey hoşunuza gidebilir. Fakat Valhalla da Odyssey'e yakın bir deneyim sunar. Geçtikleri yerlere göre araştırıp hangi mitolojiyi daha çok seviyorsanız onu alabilirsiniz.
İskandinav mitolojisi keyifli buluyorum, RPG kısmına gelirsek W3'de her konuşmada bir seçim yapıyorduk bu biraz zaman alıcı, eğer Valhalla'da bu durum söz konusu değilse gayet iyi olur.
Valhalla oynanışı uzun süren bir aksiyon-RPG oyunu. Haritası oldukça dolu ve hikayesi de uzun. Önceki iki oyunun üzerine bir şeyler katılarak yapılmış, bana pek yeni bir şey eklenmemiş gibi geldi çünkü önceki oyunları oynamıştım. Ancak siz önceki oyunları oynamadığınız için alıp oynamanızı öneririm. Ben yaklaşık 35 saat oynadım ve bu süre içinde cidden keyif aldım. Size de tavsiye ederim.
Evet aslında oyunu beğenmeyen çoğu kişinin beğenmemesinin nedeni eski Assassin's Creedler ile aynı olması ben de daha önce Assassin's Creed oynamadığım için 40-50 saat geçiririm gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı