AC Valhalla + Dawn of Ragnarök DLC 157 TL'ye alınır mı?

Durmazzali47

Decapat
Arkadaşlar uzun zamandır belklediğim AC Valhalla %67 indirime girmiş. Ancak kafamı karıştıran bir şey var AC Valhalla+ dawn of ragnarök DLC'si 157 TL DLC'yi öneriyor musunuz? Sizce hangi paketi almak daha mantıklı? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Ben Assassin's Creed Valhalla DLC'siz halini çok beğendim. Dawn of Ragnarök DLC'sini çok beğenmedim. Paris ve İrlanda DLC'si çok güzeldi bana göre.

Uzun zamandır bekliyorsanız satın alın bence. Belki zam yapabilirler.

Arkadaşlar uzun zamandır belklediğim AC Valhalla %67 indirime girmiş. Ancak kafamı karıştıran bir şey var AC Valhalla+ dawn of ragnarök DLC'si 157 TL DLC'yi öneriyor musunuz? Sizce hangi paketi almak daha mantıklı? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
Alınır bence kaçırmayın derim lakin çok beklentiye girmeyin öyle ahım şahım bir oyun değil.

Diğer paketlerle daha da düşer mi? Ben de almayı planlıyorum.

Ben Assassin's Creed Valhalla DLC'siz halini çok beğendim. Dawn of Ragnarök DLC'sini çok beğenmedim. Paris ve İrlanda DLC'si çok güzeldi bana göre.

Uzun zamandır bekliyorsanız satın alın bence. Belki zam yapabilirler.
Dawn of Ragnarök paketini alırsak tüm DLC'lere erişebiliyor muyuz? Deluxe Edition ıvır zıvır şeyler veriyor sanırsam.

Son düzenleme:
Diğer paketlerle daha da düşer mi? Ben de almayı planlıyorum.

Dawn of ragnarök paketini alırsak tüm DLC'lere erişebiliyor muyuz? Deluxe Edition ıvır zıvır şeyler veriyor sanırsam.

Paris ve İrlanda DLC'sini vermiyor.

Arkadaşlar ben oyunu aldım. Epic Games'de 45 GB gösteriyordu indiridim. Oyun kuruldu. 180 GB alanım 140'a indi tamam sorun yok. Sonra oyunu açmak için tıkladım, beni ubisofta attı ve Ubisoft bana bir güncelleme olduğunu söyledi. Tamam dedim. Sonra 110 GB'lık güncelleme yapmaya başladı. 60 GB alanım kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı