Eskiden alınan AC: Valhalla Ultimate sürümüne yeni çıkan DLC gelir mi?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ben geçen aralık ayında AC: Valhalla Ultimate Edition satın almıştım. Ayın 13'ünde çıkacak olan dawn of ragnarök DLC'si gelir mi? Şu anki satılan Valhalla Complete Edition'da dawn of ragnarök DLC'si gözüküyor. Yani sonuçta yeni alanlarla eski alanlar aynı parayı vermiş olacak, bana da yeni çıkacak DLC gelir mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Season pass var ise ki Ultimate Edition sürümlerde haliyle oluyor, yeni çıkan DLC'ler hesabınıza gelir. Genellikle öyle oluyor.

Güncelleme: Hocam maalesef gelmiyormuş. Ayrı olarak satılıyormuş.

Screenshot_1.png

Completed Edition ne Ultimate Edition ne? İkisinden biri olur normalde, çıkarmazlarsa büyük adilik olur, olursa böyle bir şey zaten yapacak bir şey yok, en iyi ihtimal o DLC ayrı bir şekilde satılırsa Steam'de falan (pek zannetmiyorum ama) o şekilde belki denk getirebilirsin.

Completed Edition ne Ultimate Edition ne? İkisinden biri olur normalde, çıkarmazlarsa büyük adilik olur, olursa böyle bir şey zaten yapacak bir şey yok, en iyi ihtimal o DLC ayrı bir şekilde satılırsa Steam'de falan (pek zannetmiyorum ama) o şekilde belki denk getirebilirsin.
Eskiden bütün dlclerin ve sezon kartının olduğu şeye ultimate pack diyip satıyorlardı. Şimdi ise yeni dlc çıkınca hepsine complete edition diyorlar. Yani ultimate seçeneği kalktı complete geldi.
Season pass var ise ki Ultimate Edition sürümlerde haliyle oluyor, yeni çıkan DLC'ler hesabınıza gelir. Genellikle öyle oluyor.

Güncelleme: Hocam maalesef gelmiyormuş. Ayrı olarak satılıyormuş.

Eki Görüntüle 1328444
Hocam ubisoftun launcherında dolaşırken 1-2 şeye denk geldim göstermek istiyorum. Mağazada sen buna sahipsin diyor, sahip olduklarım arasında ise gözükmüyor. Haberlerde vermeyeceğiz diyorlar ama mağazada görünce umutlandım biraz. Buglandı sandım 1-2 kere girip çıktım ama hala sahipsin diyor.
Screenshot 2022-03-11 022436.pngScreenshot 2022-03-11 022726.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı