AC Valhalla Dawn of Ragnarök TR yama var mı?

bak yeter artık "sözde"ymiş bizimle bir derdin varsa açık açık söyle!
Ben sana seninle ne dertleri olduğunu söyliyim: Bu adamlar para ile satılan oyunu kullanıp, TR yama yapıp, adamların emeği üzerinden para kazanmaya çalışıyorlar. Gameolog ekibide bu işi makine çeviri sayesinde çok kısa sürede bedavaya verince bunların cebine giren para gidiyor. Olan bu. Siz böyle devam. Yaşasın makine çeviri..

Ben sana seninle ne dertleri olduğunu söyliyim: Bu adamlar para ile satılan oyunu kullanıp, TR yama yapıp, adamların emeği üzerinden para kazanmaya çalışıyorlar. Gameolog ekibide bu işi makine çeviri sayesinde çok kısa sürede bedavaya verince bunların cebine giren para gidiyor. Olan bu. Siz böyle devam. Yaşasın makine çeviri..
Hiç sorma kardeşim biz herkes Türkçe oynayabilsin bütün oyunları diye bir taraflarımızı yırtıyor ve bunu gönüllü olarak yapıyorken bizleri karalamaya çalışmaları çok dokunuyor. Sadece bu değil ki bunun gibi sürüsüyle adamla uğraşıyoruz. İsmimizi karalamaya çalışmaları zaten onların karakterlerini gösteriyor. Oyuncuların gerçeği görmesini ve bu boş karalama olaylarını anladığını ummaktan başka da bir seçeneğimiz yok maalesef.

Hiç sorma kardeşim biz herkes Türkçe oynayabilsin bütün oyunları diye bir taraflarımızı yırtıyor ve bunu gönüllü olarak yapıyorken bizleri karalamaya çalışmaları çok dokunuyor. Sadece bu değil ki bunun gibi sürüsüyle adamla uğraşıyoruz. İsmimizi karalamaya çalışmaları zaten onların karakterlerini gösteriyor. Oyuncuların gerçeği görmesini ve bu boş karalama olaylarını anladığını ummaktan başka da bir seçeneğimiz yok maalesef.
Bende oyuncuyum. Bir çok makine çeviri tr yamanızı kullandım. İyi yada kötü, oyuna zaten para vermişiz, sizin yamalar ile hikaye gayet anlaşılır oluyor mu? Oluyor. Olay bitmiştir. Diğer çevirmenler ağlamaya devam edebilir. En basit örnek; sizin yamalardan birini YouTube koydum. Bir ara telif hakkı diye videoyu kaldırttılar. Neymiş: "bizim yamayı kullanıyorsun", adamlarda artık emek hırsızlığı değil, başkalarının da emeğinin batmasını istiyorlar. Bende ne yaptım? Telif hakkına girmeyecek kadar videoyu kısaltıp bir daha koydum. Bu yüzden karalamaya çalışılmanız imkansız. Bu şekilde başarılı çevirilerinize devam etmenizi gönülden isteriz. Teknoloji ilerledikçe artık elle çevirme diye birşey kalmayacağını bu emek hırsızları da öğrenecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı