AC Valhalla DLC'leri alınır mı?

Alpha Frozen

Hectopat
Ekran kartı
GTX 1660
İşlemci
R5 2600
Biliyorsunuz Ubisoft Store'da HOLIDAY22 koduyla 90 TL'lik sepete 45 TL indirim uyguluyor. AC Valhalla Season Pass ve Dawn of Ragnarok DLC'leri 45 liradan toplam 90 TL'ye geliyor. Season Pass'de bulunan DLC'ler ana oyuna çok benzediği için çeşitlilik olsun diye Dawn of Ragnarok öneriliyor. Siz ne önerirsiniz, ikisi de alınır mı?

Sıralama benim için şöyle:
Siege of Paris> Valhalla> Dawn of Ragnarok> Wrath of Druids.
Dawn of Ragnarok hiç iyi değil. 40 saat sürecek gibi yorumlara ve haberlere de bakma %100 yapmam ve tüm başarıları almam 15 saat sürdü(En az orijinal oyun kadar dandik görevleri vardı ve yeni gelen içerikler yarım saat sonra bile çokta önemsediğiniz şeyler hâlinde kalmıyor). Siege of Paris hepsi arasında en kalitelisi. Wrath of Druids çok sıkıcı ve hatta yeni düşmanlar oyun zevkini baltalıyor.

Sıralama benim için şöyle:
Siege of Paris> Valhalla> Dawn of Ragnarok> Wrath of Druids.
Dawn of Ragnarok hiç iyi değil. 40 saat sürecek gibi yorumlara ve haberlere de bakma %100 yapmam ve tüm başarıları almam 15 saat sürdü(En az orijinal oyun kadar dandik görevleri vardı ve yeni gelen içerikler yarım saat sonra bile çokta önemsediğiniz şeyler hâlinde kalmıyor). Siege of Paris hepsi arasında en kalitelisi. Wrath of Druids çok sıkıcı ve hatta yeni düşmanlar oyun zevkini baltalıyor.
Konuyu açtıktan bir süre sonra Dawn of Ragnarok satın aldım hocam, season pass şuanlık sepette duruyor. Alayım mı dersiniz?

Konuyu açtıktan bir süre sonra Dawn of Ragnarok satın aldım hocam, season pass şuanlık sepette duruyor. Alayım mı dersiniz?
Bence alın hocam. Bu ekonomik şartlarda gelecek sene yeni çıkacak kaç oyun alınabilir? Üstelik Ac Mirage dlc tadında bir oyun olacak. Onun harici ubisofttan da 2023 için bişey yok. İllaki oynarsınız

Alın hocam. İçindeki 2 DLC'de 45 TL verdiğinize pişman etmez. Hatta dediğim gibi Siege of Paris size gerçekten keyif verebilir.

Biliyorsunuz Ubisoft Store'da holıday22 koduyla 90 TL'lik sepete 45 TL indirim uyguluyor. AC Valhalla season Pass ve dawn of ragnarok DLC'leri 45 liradan toplam 90 TL'ye geliyor. Season Pass'de bulunan DLC'ler ana oyuna çok benzediği için çeşitlilik olsun diye dawn of ragnarok öneriliyor. Siz ne önerirsiniz, ikisi de alınır mı?

Hocam siz ikisini toplam 90 TL'ye nasıl aldınız. Bende sadeca ragnarök holıday22 indirimiyle 112 TL'ye düşüyor. Geçen ay AC Valhalla'nın standart sürümünü almıştım.

Hocam siz ikisini toplam 90 TL'ye nasıl aldınız. Bende sadeca ragnarök holıday22 indirimiyle 112 TL'ye düşüyor. Geçen ay AC Valhalla'nın standart sürümünü almıştım.
Hocam sizin baktığınız Ragnarok Edition olabilir mi? Bunu eklemelisiniz sepete:

Yeni konular

Geri
Yukarı