AC Valhalla finali çok zayıf değil mi?

Makaleler
10
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu bitirenler bilecektir final görevi (holy day) kutsal gün diye bir görev ve kasaba gibi bir yeri daha önceden elli kere yaptığımız gibi işgal edip almamızla sonlanıyor oyun ve vikings izlemiş bir insan olarak ben bu oyunda hiçbir şekilde bu ciddi havayı alamadım. Oyun ne Assassin's Creed gibi hissettiriyor ne de vikings temalı bir oyun gibi savaşlar falan çok kendini tekrar ediyor ve çok havada kaldım puanım 10/7 ama hiç tatmin edici değildi. 60 saat oynadım.

Arkadaşlar oyunu bitirenler bilecektir final görevi (holy day) kutsal gün diye bir görev ve kasaba gibi bir yeri daha önceden elli kere yaptığımız gibi işgal edip almamızla sonlanıyor oyun ve vikings izlemiş bir insan olarak ben bu oyunda hiçbir şekilde bu ciddi havayı alamadım. Oyun ne Assassin's Creed gibi hissettiriyor ne de vikings temalı bir oyun gibi savaşlar falan çok kendini tekrar ediyor ve çok havada kaldım puanım 10/7 ama hiç tatmin edici değildi. 60 saat oynadım.
Prologue cidden iyiydi oyuna başladığımda klasik Ubisoft boşluğunu hissettim ve bir kaç saat daha oynayıp sildim.

ACO oynayan biri olarak AC Valhalla'yı büyük bir beklenti ile satın aldım. Büyük pişmanlık duyuyorum. ACO bitirmedim ve hala daha oynamaya devam ediyorum. Valhalla sarmıyor çünkü.

Prologue cidden iyiydi oyuna başladığımda klasik Ubisoft boşluğunu hissettim ve birkaç saat daha oynayıp sildim.

Giriş iyiydi gerçekten. Ben viking temasına hasta bir insanım ve bu yüzden ilgimi çekmişti bu kadar. Bu yüzden 60 saat oynadım ama sonlara doğru hiç tatmin etmeyen bir sonuçla karşılaştım. Final savaşı daha görkemli olmalıydı. Ubisoft bunu her oyunda yaptı. Hemen oldu bitti getirilmiş final savaşı.

Ben henüz bitiremedim. Ortalarda bile sayılmam herhalde. Sıkıcı geldi biraz bana. Ama bitireceğim.

Ortalarda beni sarıyordu ancak sonlara doğru baygınlık geçirtmeye başladı yalan yok. Benim en büyük sıkıntım oyundaki hiçbir karakteri ana karakterde olmak üzere umursamıyor olmamdı. Ana karakterin kardeşi ile olan ilişkisi bile ki bu oyunun ana konusu zaten o bile çok yapmacık geldi bana.

Asıl son ben yanlış bilmiyorsam o değil hocam. Basim'in zamanını durdurup ileriki zamanda yeniden varoluyordu o değilmiydi asıl sonu.

Asıl son ben yanlış bilmiyorsam o değil hocam. Basim'in zamanını durdurup ileriki zamanda yeniden varoluyordu o değilmiydi asıl sonu.

Oyunun birkaç sonu var aslında ancak ana hikayenin sonu o bölüm. O noktadan sonra oyun seni dünyaya serbest bıraktığını söylüyor yan etkinlikleri yapabileceğini falan yazıyor klasik RPG oyunlarda olduğu gibi.

Layla ölmüyor mu? Bu oyunda layla ölüyor diye duydum.

Ölmüyor ama onun gibi bir şey oluyor. Sanırım devam oyununda öğreneceğiz ne olacağını gerçekten. O da çok sıkıcı ve itici bir karakterdi benim için. Sırf işte "bak Assassin's Creed oyunu bu" demek için eklenmiş biriydi olmasa hiç umursamazdım bile animus kısımları çok kötüydü bu yüzden. Layla kim ki ona ne olduğunu umursayayım? Desmond bile çok sevmiyordum.

Geri
Yukarı