Çözüldü AC Valhalla hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

hayallerim var

Hectopat
RX 5700 XT ekran kartı sürücüm en sonki sürücü ama 3 farklı sürücüyle de denedim oyunu oynarken birden 1 saniye donup kapanıyor hata falan hiçbir şey yok işlemcim 3600 ve 4.1GHz'de 1.296 voltajla ayrıca Windows'u güncelledim. 20H2 ve öncesi durum aynı RAM'lar D41 3200 MHz'de 16 GB.

Sıcaklıklar ekran kartının, 60 FPS'ye sabitlediğim için oyunu, kullanım değişmekte ve anlık sıcaklık 58 derece junction sıcaklık 73 en fazla.
İşlemcim 53 derece en fazla. Oyunu Uplay'den oynuyorum orijinal.

SSD 860 Evo 500 GB sıcaklığı 34 40 derece arası değişmekte.
Oyun ayarları Ultra 1080P ve ekran borderless.

Madde madde yazmaya çalıştım aklıma gelen verebileceğim bilgiler bunlar eskiden bu kadar sık olmuyordu oyunun ilk 15 saatinden sonra bir kere yaşamışımdır sonra 3 4 saatte bir tekrarlıyordu bunu. Son güncellemeden sonra 30 dakika oynayınca oyun gidiyor.

Çözüm
Bir kişi Windows'un olduğu diskte oyunun kapandığı oyunu silip başka diske kurduğunda sorunun çözüldüğünü söylemişti.
Bkz.
Saat eşitlemeyi denedin mi peki?
Sorun oyun kaynaklı da olabilir.

Sağ ol yardımların için. Oyunu borderless yerine fullscreen yapınca düzeldi.
Zor ama sorunun bellek yetmezliği olabilir belki.
Oyun Windows'un olduğu diskte mi yüklü?
Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?
Tarih ve saat ayarlar kısmından saat eşitlemeyi denediniz mi?

1)Bellek yetmezliği olmaz kontrol ediyorum oyun açıkken Max 9 GB kullandı ekran kartı belleğinden bahsediyorsan da Max 6.3GB kullandı
2)Windows olduğu diskte yüklü.
3)3 defa doğruladım sıkıntı yok.
4)Onu denemedim deneyeyim.

2)Windows olduğu diskte yüklü.

Bir kişi Windows'un olduğu diskte oyunun kapandığı oyunu silip başka diske kurduğunda sorunun çözüldüğünü söylemişti.
Bkz.

Bkz.

Sağ ol yardımların için. Oyunu borderless yerine fullscreen yapınca düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı