AC Valhalla için GTX 1650 sistem yeterli mi?

Hocam MHz genelde 2 bilemedin 3 FPS fark ettiriyor (En azından 2400MHz ve 3000MHz arasında öyle oluyor 3200 ve 4000 arasında da fark olacağını sanmıyorum).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım yanılmışım. Bazı oyunlarda 10 FPS artış meydana geliyor ama bu sabit değer olmadığı için pek fark edebilinecek bir durum olduğunu sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sanırım yanılmışım. Bazı oyunlarda 10 FPS artış meydana geliyor ama bu sabit değer olmadığı için pek fark edebilinecek bir durum olduğunu sanmıyorum.

Evet hocam ben de sizin gibi düşünüyorum, fark yaratsa bile etkili olacağını sanmıyorum.
Teşekkür ederim emekleriniz için.

Orta ayarlarda şehir içi 60 şehir dışı 70 FPS falan alırsınız bence, en kötü deneyin performans sorunu yaşarsanız iade edersiniz.
RAM'in 32GB veya 4000Mhz olması en fazla 3-5 FPS etkiler.

Ryzen 5000 serilerinde RAM artışı FPS'i de arttırıyor diye biliyorum ama intel hakkında pek bilgim olmadığından yorum yapmak istemedim.

Orta ayarlarda şehir içi 60 şehir dışı 70 FPS falan alırsınız bence, en kötü deneyin performans sorunu yaşarsanız iade edersiniz.

Hocam şehir içi 60 alınması çok zor. Bende 1650 Super var ve 40 FPS alıyorum.
Haklısın da ne kadar fark yaratacağını belirtmedim ama. Devasa fark olur demedim yani.
Bu videodan baktığım kadarıyla hiç fark yok bile denebilir.
Ryzen 5000 serilerinde RAM artışı FPS'i de arttırıyor diye biliyorum ama Intel hakkında pek bilgim olmadığından yorum yapmak istemedim.

Benim bildiğim aktif kanal artışı FPS arttırıyor, ama yanlış biliyor da olabilirim.

Son düzenleme:
Hocam şehir içi 60 alınması çok zor. Bende 1650 Super var ve 40 FPS alıyorum.

Bu videodan baktığım kadarıyla hiç fark yok bile denebilir.
5600X , hızlı RAM en azından 50 FPS alacağını düşünüyorum ayarları biraz değiştirip 60 FPS'i geçebilir.

Geri
Yukarı