Çözüldü AC Valhalla karıncalanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 mhz
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Dostlar 1. resimde görüldüğü gibi suya dikkatli bakarsanız su karıncalanıyor ne ayar yaparsam yapayım düzelmedi. Laptopta RDR 2 Spider-Man ve GoW oynadım RDR 2 dışında böyle bir şeyle çok karşılaşmadım RDR 2 iki kere bitirdim sorunsuz bunun için bir çözümünüz var mıdı? R neden oluyor? 2. resimde karakterin sakalına dikkatli bakarsanız orada da var karıncalanma.
1. resim.

Ekran Görüntüsü (524).png

2. resim.

Ekran Görüntüsü (526).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Endişe edeceğin bir şey yok hocam. Oyunun grafiği öyle yapılmış, ben de Valhalla'yı bitirdiğim zamanlardan biliyorum onu düzeltemezsin. Oyunun mimarisi maalesef öyle.
Endişe edeceğin bir şey yok hocam. Oyunun grafiği öyle yapılmış, ben de Valhalla'yı bitirdiğim zamanlardan biliyorum onu düzeltemezsin. Oyunun mimarisi maalesef öyle.

Çözüm

Tamamdır hocam çok sağ olun benim de denemediğim şey kalmamıştı teşekkür ederim tekrardan Allah razı olsun sizden hayırlı geceler. Aşırı saçma bir şey doğrusu bir firma eğer söylediğiniz gibiyse neden yapsınki böyle.

Tamamdır hocam çok sağ olun benim de denemediğim şey kalmamıştı teşekkür ederim tekrardan Allah razı olsun sizden hayırlı geceler. Aşırı saçma bir şey doğrusu bir firma eğer söylediğiniz gibiyse neden yapsınki böyle.
Ne demek dostum Allah senden de razı olsun. Yani insanı endişe ettiren bir sıkıntı ayarlardan her şeyi yükseğe alıyorsun yine düzelmiyor, ee doğal olarak insanın içi sıkılıyor hatayı kendinde arıyor.
İyi yaptınız konu açtınız bilen kişiler yardımcı oluyor. İyi bari ben denk geldim yoksa saçma saçma yöntemler söyleyen kişilerde çıkıyor. Bu yüzden yabancı forumlarda saçma yöntemler yüzünden bir ara oyunun dosyasını bozmuştum. Kısacası düzeltilemeyen bir şey Ubisoft iyi bir şirket dediğiniz gibi neden böyle yapsınki sorusunu sordurtuyor kullanıcılara. Ee onlarında oyundaki kusuru bu olmuş yapçak bir şey yok. Bu arada hem genel olarak çok sevdiğim bir oyundur hem AC serisinden en sevdiğimdir, iyi oyunlar dilerim.

Ne demek dostum Allah senden de razı olsun. Yani insanı endişe ettiren bir sıkıntı ayarlardan her şeyi yükseğe alıyorsun yine düzelmiyor, ee doğal olarak insanın içi sıkılıyor hatayı kendinde arıyor.
İyi yaptınız konu açtınız bilen kişiler yardımcı oluyor. İyi bari ben denk geldim yoksa saçma saçma yöntemler söyleyen kişilerde çıkıyor. Bu yüzden yabancı forumlarda saçma yöntemler yüzünden bir ara oyunun dosyasını bozmuştum. Kısacası düzeltilemeyen bir şey Ubisoft iyi bir şirket dediğiniz gibi neden böyle yapsınki sorusunu sordurtuyor kullanıcılara. Ee onlarında oyundaki kusuru bu olmuş yapacak bir şey yok. Bu arada hem genel olarak çok sevdiğim bir oyundur hem AC serisinden en sevdiğimdir, iyi oyunlar dilerim.

Sağ olun hocam tekrardan Allah razı olsun <3 <3 <3

Grafiklerin böyle olmasının ana nedenlerinden biri oyunu PC'ye 2K port edip 1080P'ye düşürmesi. 2K'da denerseniz karıncalanmaların ortadan kaltığını görürsünüz ancak performans çok kötü olacaktır.

Zaten karanlık bir oyun kendisi ne bekliyorsun ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı