AC Valhalla nasıldır?

Çoğu kişi AC oyunlarını korsan oynuyor ülkede ve bu sebeple firma önemsemiyor Türkiye'yi, gayet de iyi yapıyor.
Oyun fiyatları pahalı olunca millet yöneliyor tabi Türkiye için özel durum bu zaten. Allah'tan Rainbow'da var Türkçe yama oda bir şeye yaramıyor zaten.

99 saat oynadım hala ana hikaye bitmedi. Tabi haritayı %100 bitirmeye çalışıyorum ben.

8 saati geride bıraktım. Çok keyif alıyorum. Biraz optimizasyon sorunları var ama hikayesi çok hoşuma gitti gerçekten dünyası, kolonimizi geliştirmeye çalışmak, görevler ve hikayesine bayıldım. İnşallah böyle devam eder

İnşallah, görüşleriniz için teşekkürler
99 saat oynadım hala ana hikaye bitmedi. Tabi haritayı %100 bitirmeye çalışıyorum ben.

99 saat müthiş. Hikayenin ve haritanın uzun olması da iyiymiş o zaman yani yapılacak çok şeyin olması.

Neden kızgın attınız ki ? Ben sadece gördüm dedim. Ve Türkçe yama yok hikayeyi nasıl anlayacaksınız merak ediyorum ?
Siz gördünüz, ben oynadım. Arkadaşı yanlış yönlendirmeyin. Hem oynamamışsınız hem de eleştiri yapıyorsunuz. Bence oynayıp eleştirin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…