AC Valhalla + Odyssey vs AC Odyssey Ultimate Edition

YılmazXS

Femtopat
Daha fazla  
Şu anki indirimlerde Valhalla 200, Odyssey 150 TL. Ya bu oyunun ikisini de alacağım, ya da Odyssey'i Ultimate sürümü ile beraber alacağım. (toplam 300 TL) tutuyor. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Odyssey'i Ultimate Edition olarak almanıza gerek yok. Ultimate'in Gold Edition'a kıyasla tek artısı Deluxe Pack, onun da verdiği itemler ve gemi kozmetikleri olmasa da olur. İhtiyaç duyacağınız türden şeyler değiller.
Gold olarak alsanız yeter, DLC'lerden fazlasına çok ihtiyacınız yok. 40 küsür liranız sizde kalsın.

Valhalla'nın hikaye DLC'leri sadece Complete Edition'a dahil, o da neredeyse 500 lira. Bana kalırsa Valhalla'yı ya bu sürümle her şeyiyle birlikte alırdım ya da hiç almazdım. Yine de siz bilirsiniz tabii, aslında sadece ana oyunun kendisinde bile yeterince içerik var.

İkisi arasından ben Odyssey'i tercih ederdim. Ayrıca yapabilirseniz 200 küsür liraya Origins'i Gold Edition olarak almak fena olmaz, Origins + Odyssey beraber size Valhalla ve DLC'leri kadar bi' oynama süresi sunar.

Son düzenleme:
Odyssey'i Ultimate Edition olarak almanıza gerek yok, Ultimate'in Gold Edition'a kıyasla tek fazlası Deluxe Pack'in verdiği itemler ve gemi kozmetikleri olmasa da olur. İhtiyaç duyacağınız türden şeyler değiller.
Gold olarak alsanız yeter, DLC'lerden fazlasına çok ihtiyacınız yok. 40 küsur liranız sizde kalsın.

Valhalla'nın hikaye DLC'leri sadece Complete Edition'a dahil, o da neredeyse 500 lira. Bana kalırsa Valhalla'yı ya bu sürümle her şeyiyle birlikte alırdım ya da hiç almazdım. Yine de siz bilirsiniz tabii, aslında sadece ana oyunun kendisinde bile yeterince içerik var.

İkisi arasından ben Odyssey'i tercih ederdim. Ayrıca yapabilirseniz 200 küsur liraya Origins'i Gold Edition olarak almak fena olmaz, Origins + Odyssey beraber size Valhalla ve DLC'leri kadar bi' oynama süresi sunar.

Hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yapacağım 2 oyunun da Gold Edition'u toplam 486 TL'ye denk geliyor. Valhalla'dan sadece 100 TL pahalı. O da sorun yaratmıyor. Teşekkürler.

Valhalla da standart yeter. Odyssey de ise gold gerekli. Sebebi de Valhalla da DLC'ler önemsizken, Odyssey de olduğu gibi ana oyunun devamı. Valhalla + Odyssey yap.

Geri
Yukarı