AC:Valhalla ön siparişte

Bu oyunun Türkçe olmasi için illa Ubisoft’un sahibi Türk mü olmali arkadas ya sadece R6'ya Türkçe koydular bari gönüllü çeviri falan kabul etsinler versinler dil dosyasini Türk'lere oyun çikana kadar çevirsinler Ubisoft Türkiye hesapalari vardi belki koyarlar diyorum ama ön sipariste Türkçe dil destegi yok muhtemelen de olmayacak animusprojesi ekibi Odyssey'in çevirisini 2 yilda tamamlamisti bunu da anca 5 yila tamamlar geçmis olsun.

Odyssey'de Türkçe desteği var mı?

o zaman ben farklı bişey söyleyeyim oyunun trailerını çok gaz olduğunu düşünüyorum ben hiç sanmam o vuruş hissi trailerdan bile güzel olduğunu hissettiğimiz o vuruş hissinin oyun içinde tırt olcağını düşünüyorum ac originsden yada ac odsseyden hallice olucak bence sanki trailerda o baltayı salladığında hissettiğimiz vuruş hissinin yarısı bile olacağını düşünmüyorum oyun içi yine paso sallayacağımız bitiştede sinematik bir öldürme olacağını düşünüyorum bunu daha önce başka bi ac oyunun trailerında yaşamıştım ve o oyundaki epic sahneleri ya hiç yaşayamayacağımızı yada basit ara sahnelerden ibaret olacağını düşünüyorum ubisoft bu arkadaşlar yine iyi bi iş çıkartcaklarına inanıyorum yani en azından ortalama üstü bi oyun olur ama abartıldığı kadar epic bi oyun olacağını düşünmüyorum ve bu bi assasins creed oyunu deil artık ne kadar kızsanızda bu söylemlere deil yani artık ilk oyunlardaki gibi assasin deil bi vikingiz şimdi diyeceksiniz işte oyunlar deişir fln filan ama bu oyunun konseptine aykırı bu oyun assains oyunu viking deil ozmn oyuna başka isimde çıkart örnek god of war değişti ama konsepti deiştirmedi hala bi tanrıyız oyunda bi örnekte resi 4 oda deişti ama oyun hala korku oyunuydu yani bu artık bi ac oyunu deil ya acde assasins olmamız lazım viking deil ozmn oyunu assasins creed deilde başka bi adla çıkarın çünkü artık assasin deiliz

Türkçe gelmeyecek baktim oyun çikis yapacagi zaman.

İngilizce.
Fransızca.
Almanca.
Lehçe
İtalyanca.
İspanyolca.
Portekizce.
Rusça.
Japonca.
Çince
Korece.
Tayca.
Arapça.

Çıkış yapacak diller bu diller Türkçe çıkmaz orası kesin. Tabi burada bazı istisnalar var önceki AC oyunlarında felemenkçe, çekçe, danca, isveççe, norveççe gibi dilleri de görürdük oyun dilleri arasında şimdi bunlar olmayacak.

Son düzenleme:
Kış indirimlerini bekleyin derim. Odyssey Ultimate sürümü 250 liraya almıştım. Valhalla ne kadar indirime girer orasını bilemem tabi.

Geri
Yukarı