AC: Valhalla season Pass ne işe yarıyor?

BreaKSooN05

Kilopat
Zamanın da AC: Valhalla aldım artık oynama zamanı geldi. Tüm DLC'leri almak istiyorum. Ben oyunu aldığım da sadece 1 DLC vardı. Diğerleri de tekil fiyatı çok fazla. Season Pass alsam tüm DLC'ler gelir mi?
Eksik olan ve istediğim DLC'ler şöyle;
- The Siege of Paris 289₺
- Wrath of the druids 289₺
Season Pass ise 187₺.

1687035730049.png

Season Pass'e Dawn of Ragnarok hikaye genişlemesi dahil olmadığı için tam olarak "tüm DLC'ler" gelmiyor hocam, bi' DLC eksik kalıyor. Onun dışında metinde de yazdığı gibi diğer iki hikaye genişlemesi Wrath of the Druids ve Siege of Paris'i içermesi açısından Season Pass, DLC'leri tek başına almaktan daha mantıklı.

Öyleyse Season Pass ile bi' eksiğiniz kalmaz, alınabilir.

Season Pass'e Dawn of Ragnarok hikaye genişlemesi dahil olmadığı için tam olarak "tüm DLC'ler" gelmiyor hocam. Ama Ragnarok'un dışında metinde de yazdığı gibi diğer iki hikaye genişlemesi Wrath of the Druids ve Siege of Paris'i içermesi açısından Season Pass, DLC'leri tek başına almaktan daha mantıklı.
Ona sahibim.
1687036461135.png

Season Pass'e Dawn of Ragnarok hikaye genişlemesi dahil olmadığı için tam olarak "tüm DLC'ler" gelmiyor hocam, bi' DLC eksik kalıyor. Onun dışında metinde de yazdığı gibi diğer iki hikaye genişlemesi Wrath of the Druids ve Siege of Paris'i içermesi açısından Season Pass, DLC'leri tek başına almaktan daha mantıklı.

Öyleyse Season Pass ile bi' eksiğiniz kalmaz, alınabilir.

Hocam aldım ama gelmedi :D Dolandırıldım galiba.

1687101741324.png

Yardım eder misiniz :D

Assassin’s Creed® Valhalla 2023.06.18 - 19.10.56.00.png

Son düzenleme:
Hocam aldım ama gelmedi. :D Dolandırıldım galiba.

Yardım eder misiniz? :D
DLC'ler yüklenmemiş olabilir mi hocam? İnternette genellikle bundan bahsedilmiş. @BreaKSooN05

Oyun içinde Options -> Manage add-ons kısmından kontrol edebilir misiniz? Bu şekilde indirebilirsiniz belki, olmazsa oyunda DLC diye bir kısım varsa oradan dener misiniz?
Ayrıca oyun içi mağazada Season Pass'i seçerek mağazanın açılmasını sağlayıp "Manage" (Yönet) gibi bi' seçenekle DLC'leri indirebilen olmuş. Kütüphanenizde gözüküyorsa indirebiliyor musunuz diye Season Pass'i kurcalamayı deneyebilirsiniz,
Oyunu kapatıp yeniden açmayı ve sonrasında oyunu en az bir kere mevcut kayıt dosyanız ile oyuna girmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı