AC Valhalla siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor

Batuu31

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar oyunu defalarca silip yükledim, dosyalarını doğruladım, D diskinden C diskine de aldım ama oyun burada kalıyor neden acaba? Sürücülerim de güncel.

Dosya Ekleri

• sorun.png
    sorun.png
    103 KB · Görüntüleme: 31
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denermisiniz?

Konuyada bakabilirsiniz.

Ne alaka Allah aşkına? :D klasik bir uyarı veriyor oyun. Klavye mouse ile oynanıyorsa enter, ESC tuşlarına basmayı denemeli. Gamepad ile oynuyorsa a tuşuna basmalı.

Yav Allah aşkına yorum yazmak için yazmayın ya.
BIOS Update bilgisayar billeşenlerinin kararlılık içinde çalışması için yapılır.
Yeni cihazlar BIOS Update'leri ile kararlılık içinde çalışır.

Sen hiç adamın yazdığını okudun mu? Adam format attım onu yaptım bunu yaptım düzelmedi diyor A tusuna ESC tusuna basmak aklına gelmemiş midir ki?
Kaldigi ekranda bu tuşlara basılacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Yav Allah aşkına yorum yazmak için yazmayın ya.
BIOS Update bilgisayar billeşenlerinin kararlılık içinde çalışması için yapılır.
Yeni cihazlar BIOS Update'leri ile kararlılık içinde çalışır.

Sen hiç adamın yazdığını okudun mu? Adam format attım onu yaptım bunu yaptım düzelmedi diyor A tusuna ESC tusuna basmak aklına gelmemiş midir ki?
Kaldigi ekranda bu tuşlara basılacak bir şey yok.

Ağızı olan laf yapıyor hocam

Ağızı olan laf yapıyor hocam

Aynen öyle hocam vallahi insanıda sinirlendiriyorlar.

Dün senin yaşadığın sorunu Hogwarts legacyde bir arkadaş yaşıyordu vallahi ona da çözüm bulamadık
Aklıma NVIDIA ile ilgili sorun olarak geliyor vallahi oda NVIDIA idi oda Hogwarts Legacy'nin uyarı ekranında takılıp kalıyordu

Benim simsiyah ekranda kalıyordu oyunu ssd'ye taşıdım ve ubisoftan dosya konumunu ayarladım açıldı. Belki yaptığım türkçe yamadan kaynaklıda olabilir oyunu 1 kere açtıktan sonra yamayı kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı