AC Valhalla Türkçe yama kurulduktan sonra "ayca_22 oturum açtı" yazdı

Troll'de olabilir açıkçası. Ama garanti vermek zor. Kesin gitti veya gitmedi diyemem, birkaç av ve Malwarebytes gibi araçlarla da tarama yaptığınızda bir şey çıkmazsa muhtemelen sistemden silinmiştir.

Aga virüsmüş Defender ile tarama yaptım trojan dosyası tespit etti onu sildim gitmiştir değil mi virüs.

Dosya virüs geçenlerde @Dutchman hocamın dediği gibi aynı konu açıldı ve orada bir arkadaş ayca 22 dosyası dropluyor dedi.
KVRT veya ESET Online scanner ile tarama yapınız.

Aga Defender'dan tarama yaptım trajen buldu sildim.

Troll'de olabilir açıkçası. Ama garanti vermek zor. Kesin gitti veya gitmedi diyemem, birkaç av ve Malwarebytes gibi araçlarla da tarama yaptığınızda bir şey çıkmazsa muhtemelen sistemden silinmiştir.

Yani şimdi trojan gitmiş midir?

Son düzenleme:
Ben ayca_22'yi en son gördüğümde Cumhurbaşkanı Ahmet necdet Sezer'di. Nereden buldun onu tarihi eser diye sat bari.

AC Valhalla'nın TR yaması ama eski ayca22 değil izlediğim kişinin videosunu attım zaten onda da ayca22 diyor eskisi gibi fotoğraf filan yok normal ayca 22 oturum açtı yazıyor ve sadece tamama tıklanıyor neyse defneder ile tarama yaptın trojan buldu sildim geçmiştir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı