AC Valhalla Türkçe yama ne zaman çıkar?

Oyunun metin dosyaları ve ekibe bağlı. Genelde AC serisini bağlantıdaki ekip çeviriyor. Onlarla iletişime geçip sorabilirsin. Ama tahminen oyun çıktıktan 1 sene sonra anca yayınlanacağını düşünüyorum. AC son oyunun çevirisi üzerinden 1-1.5 sene geçmiş.

Son düzenleme:
Çıkar ya bir ara.
Acele edince anlamsız çeviriler çıkarıyorlar. Syndicate'de sandık olan "chest" kelimesini göğüs diye çevirmişlerdi, bütün oyun sinirimi bozmuştu mesela :D

Oyundaki metinlerin çokluğuna göre değişir lakin bu saatten sonra da az metinli oyun çıkacağını sanmıyorum. Bu yüzden tahmini olarak diyelim ki oyun çıktığı gün çeviriye başladılar;

Tarafsız gruplar > 6-7 ayda çıkarır = Türkçe olur ama bazı yerlerde bozukluklar olabilir.
Bilinen gruplar > 1.5-2 yılda çıkarır = Sorunsuz sıkıntısız %100 Türkçe kaymak gibi akarsın.
Dağıtıcının kendisi > Hiç belli olmuyor. Bir şey diyemeyeceğim.

Oyun çıkar çıkmaz başlamayacakları için ki daha oyun bile çıkmadı. Tahmini 2022'de çıkar yama.

Ubisoft kendisinin hiç Türkçe alt yazı destekli oyun çıkardığını görmedim. Ama büyük firmalar arasında tek özel fiyat biçen firma olabilir. Normalde oyunları 360 ₺(güncel kura göre 454 ₺ olmuş) civarı olacakken bunları 260-300 civarına çekiyor. Oyunları burada satıyor ama Türkçe dil desteği getirecek kadar satmıyor. @LonelyDarkSide

Geri
Yukarı