AC: Valhalla vs AC: Odyssey + Withcer 3 GOTY

İkisi arasından 1. seçeneği almanızı öneririm. Hem Witcher olması sebebiyle hem de en önemlisi Odyssey olması sebebiyle. AC: Odyssey gerçekten güzel bir oyun. Tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız. Düşündüğünüzden çok daha fazlasını bulacaksınız o oyunda.

@Blueew Yeni AC üçlemesi kronolojik sırayla Odyssey, Origins ve Valhalla olarak gidiyor. Eğer mitolojiye merakın varsa, antik çağlar ilgini çekiyorsa Valhalla'dan önce de Origins'i almanı öneririm.

Valhalla'yı oynamadım daha ama Origins, Odyssey'den daha mistik-antik bir havaya sahip gözümde. Sanıyorum artan parayla alabiliyorsun ve yakın zamanda Odyssey'in Türkçe yaması ücretsiz hale gelmişti. Yanlışım varsa düzelt, Odyssey, Origins ve The Witcher 3 de Türkçe dil desteğine sahipler.

Witcher 3 zaten süreklli indirime giriyor. Önümüzdeki aylarda hatta önümüzdeki hafta Steam'de indirimler başlıyor büyük ihtimal Witcher 17-20 TL aralığında satılır op yüzden almayın Epic üzerinden. Odyssey alınabilir oradan. Valhalla güzel 50 saat oynadım ama şu anlık büyük bir indirim olmadan parasını haketmez. (performans rezalet)

Witcher 3 zaten süreklli indirime giriyor. Önümüzdeki aylarda hatta önümüzdeki hafta Steam'de indirimler başlıyor büyük ihtimal Witcher 17-20 TL aralığında satılır op yüzden almayın Epic üzerinden. Odyssey alınabilir oradan. Valhalla güzel 50 saat oynadım ama şu anlık büyük bir indirim olmadan parasını haketmez. (Performans rezalet)

İşte 60 TL indirim kodu gelirse AC oddsey ultimare Edition(68TL) mı yoksa AC Valhalla mı (210 TL)

Yeni konular

Geri
Yukarı