AC Valhalla vs AC Odyssey

umutxdd

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Konuya şunu söyleyerek girmek isterim ki AC Origins'i 3 saatte sildim. Bu kadar bayık bir oyun daha görmemiştim, muhtemelen her yer çöl olduğu için. Çölleri pek sevmem. Odyssey'le benzeştikleri için (hatta tema hariç aynı oyun bile olabilirler) biraz ön yargılıyım. Fakat Yunan mitolojisini severim, 13-14 yaşlarından beri de ilgilenirim. Temadan ziyade oynanış, hikaye anlatımı vs. de önemli olduğu için buraya geldim, Valhalla'nın bu konularda daha iyi olduğunu duydum. Youtube'da birisi Valhalla'yı sona koyarken diğeri A tier'a koyuyor, kişisel zevkler olduğu için bir şey de diyemiyorum lakin sizlerin de görüşlerini görmek istedim. Sizce Odyssey mi almalıyım Valhalla mı?

Merhaba. Konuya şunu söyleyerek girmek isterim ki AC Origins'i 3 saatte sildim. Bu kadar bayık bir oyun daha görmemiştim, muhtemelen her yer çöl olduğu için. Çölleri pek sevmem. Odyssey'le benzeştikleri için (hatta tema hariç aynı oyun bile olabilirler) biraz ön yargılıyım. Fakat Yunan mitolojisini severim, 13-14 yaşlarından beri de ilgilenirim. Temadan ziyade oynanış, hikaye anlatımı vs. de önemli olduğu için buraya geldim, Valhalla'nın bu konularda daha iyi olduğunu duydum. YouTube'da birisi Valhalla'yı sona koyarken diğeri A Tier'a koyuyor, kişisel zevkler olduğu için bir şey de diyemiyorum lakin sizlerin de görüşlerini görmek istedim. Sizce Odyssey mi almalıyım Valhalla mı?

Ben İskandinav mitolojisini seven biri olarak Valhalla'yı daha çok seviyorum ama kişisel zevklere göre değişir.

Geri
Yukarı