AC: Valhalla vs. RDR2 vs. AC Odyssey ve Origins

Çok uzun yıllar boyunca AC oyunlarının hepsini severek oynamış biri olarak söylüyorum... Red Dead Redemption 2 birkaç gömlek üstündür hepsinden :) Çıktığı günden beri sürekli oynadığım, hikayesi ayrı online'ı ayrı keyif veren bir oyun. Grafikleri zaten muazzam.

Bir ara Odyssey'ye geri döndüm uzun bir RDR2 oynama döneminden sonra... Özellikle at sürmek o kadar keyifsiz, tatsız geldi ki anlatamam :D AC oyunlarını hikaye bittikten sonra çok fazla açamıyorsun, yan görevler vs çok heyecanlandırmıyor insanı. Fakat RDR2'nin hikayesini bitirdikten sonra bile haritanın bir noktasında daha önce hiç denk gelmediğin bir encounter'a denk gelebiliyorsun.

Merhabalar, yaklaşık 200 TL param var ve oyun almak istiyorum. Sizce Assassin's Creed Valhalla mı alayım sadece, yoksa Red Dead Redemption mı, yoksa Assassin's Creed Odyssey ve Assassin's Creed Origins mi? İkisini alabiliyorum. Sizce hangisini seçmeliyim?

Bence sıralamaya dizilicekse.
4-Odyssey
3-Origins
2-Valhalla
1-RDR2
Odyssey'i 4'e koymamın sebebi hikayesini diğer AC oyunlarına göre beğenmemiş olmam ve diğer AC oyunlarının mantığından biraz çıkmış benim en sevdiğim AC oyunu AC: Unity'dir bana göre hem hikayesi oynanış hissiyatı en güçlü olan Unity'dir grafikleride 2014e göre bayağı iyidir ama burada Unity koymamışsın o yüzden 3'e geçiyorum, aslında Valhalla ile Origins arasında bir sıra farkı yok ikisi de bana göre güzel oyunlardır ama Valhalla daha güncel ve grafikleri daha iyi olduğundan 2'ye koydum direk 1'e geçiyorum 2'yi açıkladım zaten RDR2 hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri olabilir detayları, grafikleri, atmosferi at sürme hissi ateş etme hissi hikayesi açık dünyası vs. bence kusursuz denilebilecek nadir oyunlardan biridir o kadar işte RDR2 almanı tavsiye ederim tabii sistemin iyiyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı