AC Valhalla yerleşke nasıl 6 level yapılır?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
AC Valhalla'da yerleşke levelimi 6 yapmam lazım. Rünlerle alakalı bir bina açılıyormuş. Tavuk çiftliğini vs. her şeyi yaptım fakat 6 level olmadı.
Level böyle kaldı.

1692004631871.png

İttifak haritasında da durum böyle:

1692004685056.png

1692004893586.png

Yerleşkede de inşa edilecek bir yer kalmadı. Tavuk çiftliğini de yaptım. İttifak haritasında ileride açılacak heykel olmayan eurvicscire gibi yerlerde mi olacak o ittifak tamamlandığında ödülün yerleşke seviyesinin yükselmesi gibi?
Ve ayrıca ittifak tamamlama ve bina inşa etme dışında yerleşkenin mavi barının doldurması sağlayan yapılması gereken bir şey var mı?

Hocam selamlar, sorduğunuz soruyla alakasız bir yorum yapıyorum kusura bakmayın ama TR yamayı nereden kurdunuz?
Makine Çeviri

Mevcut binaların yükseltmeleri de çıkıyor. Onları da yaptınız mı?
Yaptım evet, synin ile Yerleşkeyi taradım fakat yükseltme ile alakalı bir şey bulamadım.

Mevcut binaların yükseltmeleri de çıkıyor. Onları da yaptınız mı?
Mevcut binaların yükseltmesi synin ile bakılınca o yerleşkenin sembolü mavi mi oluyor?

Son düzenleme:
Mevcut binaların yükseltmesi synin ile bakılınca o yerleşkenin sembolü mavi mi oluyor?
Oyunu bitireli çok oldu, maalesef rengini hatırlamıyorum. Teker teker binaları gezin. Tarım ile ilgili binalarda ilave yükseltmeler oluyordu. Sürekli yağma yapıp, haritacıya bolca ödeme yapıp tüm haritayı kurutmuştum. Kalıntıları da müzeye koyup, olabilecek tüm yükseltmeleri yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı