Access Point Ağ Kurulumu İçin Tavsiye

Daha fazla  
Herkese merhabalar, ben mevcut cihazımın performansından memnun değilim. Mevcut cihazım TpLink Wa-5210G. Cihaz bir kaç kez düştü tamir edildi ve yagi bir anten almıştım performansı hiç ama hiç etkilemedi, cihazın sayfasındayken sayfa yenilemelerimde vesair hiç sorun yok ancak bir kaç kez sayfa yenilediğimde sayfa çöküyor. 10 saniye bekleyerek adımlar attığımda ise sıkıntısı yok. Daha önce kullandığım 5210G için bu sıkıntıyı yaşamamıştım. Sinyal konusunda ise açıkta 150 metreye dahi 1 mbps üzerinden sinyal vermekteyim. Size danışmak istediğim konu ;
Yeni bir 5210G mi almalıyım? Yoksa Alfa Tube2h cihazı var bende Grid ile almıştım ancak alıcı olarak kullanılabileceğini duymuştum bu Tube2h için bir anten mi almalıyım? Maksimum mesafe 180 metre ve alıcılar tek yönde sadece 17 metre mesafede cihaz yönünün solunda bir cihaz var ve şuan bile full çekiyor ancak mpbs olarak 3 mbps'yi geçemedim cihaz sorunlu anlayacağınız. Ben boşta duran tube 2h için anten mi alayım 5210G mi almalıyım sizce?
23.jpg

7210N nasıl acaba?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı