Access Point - Router Önerisi

Sizce access pointlerde antenlerin etkisi var mıdır ?

• Yoktur. (Sebebinide açıklarsanız sevinirim.)

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

Samet Yaman

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle önceden bu tür konular açıldığını biliyorum. Ama benim sorucaklarım biraz farklı forumda bu konuya ilişkin özel bi arama yapmadım ama yinede sormak istiyorum. İnternetin çekim kuvvetini arttırmak adına evime bir router almak istiyorum fakat bir türlü seçemedim. Açıkcası alıpta verim alamamaktan korkuyorum. 13.50 metrelik bir mesafedeki modeme arada 3 kalın duvarla birlikte iyi bir sinyal alabilmem için bir model önerebilir misiniz ? Bu arada lütfen hız kesimlerinide göz önünde bulundurun. Yani sinyal bu dediğim yerden gelecek ve eve dağıtılacak. Bütçem 120 TL felan önerebileceğiniz en iyi modelleri önerirseniz sevinirim. Daha önce baktığım modellerde TP-Link ve Asus'lar var. Fakat prize takmalı modemlerden pek verim alamayacağımı düşünüyorum, sizce doğru mudur ? Ayrıca antenli modellerde 2-3 anten çekim ve yayın kalitesine etki sağlar mı? Bu konuda bilgili olanların yazması dileğiyle.

Şimdiden teşekkürler. Hepinize iyi forumlar.

İkisi arasında kaldığım iki model isimleri
1- TP-LINK TL-WA901ND 300Mbps Kablosuz N Access Point
2- TP-LINK TLWA801ND 300Mbps Kablosuz N Access Point

Edit Sebep : Arasında kaldığım modeller eklendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı