Ace 2 Android güncelleme sonrası kasma

O.KaanYıldız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Benim Samsung Galaxy Ace 2 var belirttiğim gibi. Ona android güncelleme yaptım Kies ile 2.3.5'ten 4.0.2'ye akıcı fakat ara sıra deli gibi kasıyor, bunun nedeni ne? Sinirden birkaç kere fırlattım telefonu kastığı zaman.

Telefonu yere fırlatmanız fayda getirmez. :) Telefon 4.0.2 sürümündeyken fabrika ayarlarına geri dönün. Bir de öyle bakın kasma sorunu var mı diye. Root yaparak gereksiz uygulamaları kaldırabilir ve telefondaki yükü bir nebze azaltabilirsiniz.

Telefonu yere fırlatmanız fayda getirmez. :) Telefon 4.0.2 sürümündeyken fabrika ayarlarına geri dönün. Bir de öyle bakın kasma sorunu var mı diye. Root yaparak gereksiz uygulamaları kaldırabilir ve telefondaki yükü bir nebze azaltabilirsiniz.

Goku şimdi 4.1.2 mi neye güncellemiş fabrika ayarı yapınca yine 4'te kalıyor.

Ve bu arada ses kapama-ana-kitleme vs.vs kombinasyonuyla yapılan şeyden yaptım fabrika ayarlarını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı