ACE 2 (GT-I8160) ROM uygulama kuramama sorunu

Onur GÜNGÖR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler.
2.3.6 işletim sistemine ait ace 2 var telefon bu ROM'unda stabil çalışıyor hızı çok iyi ama artık bazı uygulamaları kuramıyorum yazılımından dolayı bende 4.1.2 orijinal yazılımda güncelledim ama optimize olmadığı için kasmalar ardı tekrar 2.3.6 yazılımına döndüm. Sonra araştırmalarıma göre CM 11 denilen açık kodlu romu yükledim çok güzeldi stabil hızlıydı ama nedense SİM kartımı okumadı nedenini anlamadım. Daha sonra CM 10.2 kurdum oda cok güzeldi ama oda SD kartımı okumadı. Yani arkadaşlar bana lazım olan işletim sistemi 4.1.2 veya üzeri bir ROM hata olmayacak işte SD, SİM hepsini okuyacak kullanabileceğim yani 2.3.6 da ne varsa onu kullanacağım böyle bir ROM CM 11 de eğer SİM hatasını alıp düzelten arkadaşlar varsa onlarda yazabilirler. Kurup kullanan sağlam bir rom varsa arkadaşlar yardım etsin şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Cm 12 başarılı. Bir arkadaşıma kurdum. Sim görmeme düzeltilebiliyor fakat internet hızını inanılmaz yavaşlatıyor. Çalış çalışmayanları Romun altında yazarlar. Onlara ve yorumlara göz atmak yararına olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı