Acemi birisi için 600-650 bin TL bandında araba önerisi

İstanbul da mi?

Ben yine de 1.4 fire egea yerine 1.5dci clio tercih ederim.
O bütçede 120 130 bin de Clio 4 bulur oda 2013 2014 model olur illaki sanayide işi düşer ve piyasası artık Egea kadar iyi değil donanım olarak joy paket arka camlar çevirmeli ve aile için çok kullanışlı değil bagaj vs

Valla bilemedim hocam ama cevremde kullananlar 10 litrede geziyor ama yuksek devir gidiyorlar dusuk devir de bogulur o motor.
Alakası yok 1.0 talniatkullandım otomotik vites ondan daha seri kalkışlarda ve daha az yakıyor 1.6 Astra j vardı benzinli onla aynı performansa sahip 1.3 Corolla onla aynı performansa sahip yani atmosferik her 1.4 1.6 araçla yakın performans a sahip

O bütçede 120 130 bin de Clio 4 bulur oda 2013 2014 model olur illaki sanayide işi düşer ve piyasası artık Egea kadar iyi değil donanım olarak joy paket arka camlar çevirmeli ve aile için çok kullanışlı değil bagaj vs

Alakası yok 1.0 talniatkullandım otomotik vites ondan daha seri kalkışlarda ve daha az yakıyor 1.6 Astra j vardı benzinli onla aynı performansa sahip 1.3 Corolla onla aynı performansa sahip yani atmosferik her 1.4 1.6 araçla yakın performans a sahip
Hocam 1.0 talianttan bir zahmet daha iyi olsun. 1.6 atmosferik aracla ayni performansa mi sahip hocam yapmayin ilk defa 1.4 motoru oven gordum bu kadar tamam sehir icinde is goren bir motor ama isterseniz 1.6 atmosferik corolla ile kapistirin bakalim kac boy fark yiyor.

Hocam 1.0 talianttan bir zahmet daha iyi olsun. 1.6 atmosferik aracla ayni performansa mi sahip hocam yapmayin ilk defa 1.4 motoru oven gordum bu kadar tamam sehir icinde is goren bir motor ama isterseniz 1.6 atmosferik corolla ile kapistirin bakalim kac boy fark yiyor.
Bahsettiğim taliant 1.0 turbo Clio 5 lerde de olan 90hp olan
1.6 Corolla o bütçede 2016 model üstü düşük km bul kapisalim
1.6 Corolla ile 1.4 denk mi 1.6 e tork Egea var 1.4 turbo jet var 1.6 Multijet var Corolla 1.6 nin rakibi budur

1.0 90bg clio ile kapisin hocam yine alamaz egea.
X tronic ise alır

1.0 90bg clio ile kapisin hocam yine alamaz egea.
Ayrıca 600 650 bin bandında olan araç önerisi yaptım olay Egea vs diğer araçlar değil her 1.4 Egea ile yazı gören bazı tayfa hemen konuyu başka araçlara kıyaslamaya gidiyor

X tronic ise alır

Ayrıca 600 650 bin bandında olan araç önerisi yaptım olay Egea vs diğer araçlar değil her 1.4 Egea ile yazı gören bazı tayfa hemen konuyu başka araçlara kıyaslamaya gidiyor
Hocam ben kiyaslamaya girmedim ki 1.3 multijeti tercih ederim dedim ve motor konusundan 1.5dci ler daha sorunsuz diye onu onerdim. Motoru kucumsedigimden degil ne kadar para o kadar ekmek sehir icinde oyle performans beklentisi olmayanlarin isini gorebilecek bir motor ama performans konusundan iyi bir motor degil.

Geri
Yukarı