Acemi birisi için 600-650 bin TL bandında araba önerisi

Hocam ben kiyaslamaya girmedim ki 1.3 multijeti tercih ederim dedim ve motor konusundan 1.5dci ler daha sorunsuz diye onu onerdim. Motoru kucumsedigimden degil ne kadar para o kadar ekmek sehir icinde oyle performans beklentisi olmayanlarin isini gorebilecek bir motor ama performans konusundan iyi bir motor degil.
Şimdi şöyle bir şey var 2021 model urban paket carplay LED paketli 1.4 Egea almak var birde 2018 2019 120bin de 1.3 Multijet almak var yakıt çok önemli ise tabi ki 1.3 ama donanım ve yenilik için normal bir kullanıcı için 1.4 urban daha mantıklı

Esenlikler dilerim, 19 yaşındayım, bir iki kere sürüş tecrübem oldu ehliyet alma dışında ama kendime güveniyorum. Ailemle araba bakıyoruz taş çatlasa 600-650k arası anca çıkabiliriz. Babamın ehliyetinin olmayışı ve benim de çok araba bilgimin olmaması adına isteklerim en azından şöyle;
Az yakacaz, sanayi problemi yaratmayacak, kronik olmayacak ve ileride satabileceğim bir araç arıyorum.
Genç olduğum içinde hani tabii ki de biraz daha yeni model ve bana hitap etmesi daha iyi olur. Manuel veya otomatik fark etmez.
Renault'tan uzak dur, megane 3 motoruna arabanın iki katı fiyat ödedik

Yeni konular

Geri
Yukarı