Acemi - tecrübeli çevirmen aranıyor!

Teknik124

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Chikara ekibi diğer oyunculara yardım etmek amacıyla tüm oyunculara ücretsiz çeviri sunan bir ekiptir. Yakın zamanda ekiplerinden ayrılan birkaç kişi yüzünden tekrardan kullanıcı aramaya başladılar. Tüm çevirmenlerden haftalık sadece 100 satır gibi düşük bir çeviri oranı beklemekte olan ekip ayrıca çevirmenleri için bazı ayrıcalıklar sunmakta.

Bu ayrıcalıklardan bazıları ise;

• Tatil günlerinde her çevirene tatil,
  • Yaptığınız çevirilerin yanlışlar için sürekli kontrol edilmesi,
  • Yapılan yanlış bir çeviride hiçbir ceza uygulanmaması,
  • Istediğiniz zaman haftalık tatil alabilmek,
  • Bir kelimeyi unuttuğunuzda diğer çevirmenler ile konuşup yardım alabilmek.

Ekip git üzerinden çeviri yapıyor. Yani bilgisayarınıza hiçbir uygulama yüklemeniz gerekmeyecek. Tabii eğer kendi bilgisayarınızda çeviri yapmak isterseniz onun için de sistemleri hazır.

"Neden çevirmen olmalıyım" sorusu da sık sorulan soruların arasında olduğundan bu soruya birkaç yanıt:

• Bu sayede çevirmenliğin nasıl bir iş olduğunu öğrenip buna göre karar verebilirsiniz.
  • Burada çalışıp ileride daha büyük çeviri gruplarında çalışabilirsiniz.
  • Ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.
  • Arkadaş ortamında hava atabilirsiniz :)
  • Kolay bir şekilde çevirilerinizi yapıp yazı yazmada ve çevirmede hızlanabilirsiniz.
Şahsen ben uzun bir zamandır burada çalışmaktayım ve hiç sorun yaşamadım. Aranızda hevesli olan kişiler veya seri iş ortamından sıkılmış olan kişiler varsa aramıza gelmenizi isterim.

Forum: Chikara'ya Katıl

16 yas ustu olmak zorunda mi? 16 yasindayim ve katilmak istiyorum. 😣

16 yas ustu olmak zorunda mi? 16 yasindayim ve katilmak istiyorum. 😣

16 yaşındaysan girebilirsin sorun olmaz.

İngilizcem çok üst düzey değil, giriş seviyesinin bir tık üstü diyebiliriz. Eğer isterseniz çalışmak isterim, foruma üye olduktan sonra mı istenilen bilgileri gireceğiz?

Sorun yok gelebilirsin sen de. Üye olup konuyu açan kişinin ismine tıkladıktan sonra sağ üst kısımda message butonu olur oraya basarak bilgileri oradan gönderebilirsin.

Geri
Yukarı