Acer 10750H laptop alınır mı?

Hocam kendim test ettim, makaleyi okudunuz mu? bende memnun değilim o kadar.
Hocam vaktiniz varsa tüm güç modlarını sıfırlayıp yüksek performans modunda ve hiçbir kısıtlama olmadan CPU-Z Benchmark ve stres testi(2-3 dakika) yapar mısınız ? Bu işlemler esnasında CoreTemp uygulaması da açık olmalı. Gerçekten merak ettim.

@Ryota Kavga vs. yok. Saygı çerçevesinde hayran kaldığım sıcaklık değerleri hakkında bilgi almak istedim. @İntelAtomBomb52 Hocam bir şeye gerek yok, herkes yanlış anlıyor. Sıcaklık değerleriniz gayet güzel, mutlu günlerde kullanın. Tekrardan hayırlı olsun.

Hocam vaktiniz varsa tüm güç modlarını sıfırlayıp yüksek performans modunda ve hiçbir kısıtlama olmadan CPU-Z benchmark ve stres testi(2-3 dakika) yapar mısınız? Bu işlemler esnasında Core Temp uygulaması da açık olmalı. Gerçekten merak ettim.

Tamam hocam ben bir şey demiyorum lütfen daha fazla tartışmayalım.

Tamam hocam ben bir şey demiyorum lütfen daha fazla tartışmayalım.
Bu tartışma değil niye alıngansınız ? Normal bir şekilde sorular sormuştum. Neyse yukarıda mesajı düzenledim. İyi forumlar.

Yurt dışından 3060 modeli geliyor bu fiyata. Türkiye'den olacaksa ben de kasası daha sağlam olan Fenix modelini öneririm. En son sınırlı stok ile Gamegaraj'da indirimdeydi ve hediyeleri de güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı