Acer 144Hz mi Samsung 144Hz mi alınır?

mentall

Decapat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Monitör, Merhaba. 1300TL civarında bunu mu almalıyım Samsung LC24RG50FQMXUF 23.5" 4ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

Yoksa 40TL daha ucuz Acer mi alayım?
.

İkisi de aynı özellikteler bana uzun süre gidecek ve ölü pixel çıkmayacak bir monitör lazım.

Yardım edenlere THX şimdiden.

Samsung bence. Üstelik Acer alacaksanız o satıcıdan almayın. Yorumlarda şikayetler var ölü piksel hasarlı diye. Samsung'un tasarımı daha güzel bence. Ona yönelin.
İkisi de aynı, fakat Samsung'da sorun var diye duymuştum. Acer daha iyi.
Öyleyse ikisini de almayın. Ya da Acer alacaksanız başka satıcılara yönelin.
Hocam biliyorum bütçeniz belli ama uzun süre kullanacaksanız biraz daha üstüne para koyup almaya çalışın. Şu model gayet güzelmiş.
AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA

Son düzenleme:
İkisi de aynı, fakat Samsung'da sorun var diye duymuştum. Acer daha iyi.
Acerin servisi kötüymüş aynı zamanda ölü pixel çıkıyormuş diye duydum. Teşekkürler cevap için
Samsung bence. Üstelik Acer alacaksanız o satıcıdan almayın. Yorumlarda şikayetler var ölü piksel hasarlı diye. Samsung'un tasarımı daha güzel bence. Ona yönelin.

Öyleyse ikisini de almayın. Ya da Acer alacaksanız başka satıcılara yönelin.
Hocam biliyorum bütçeniz belli ama uzun süre kullanacaksanız biraz daha üstüne para koyup almaya çalışın. Şu model gayet güzelmiş.
AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA
Hocam attığınız ürün zaten aoc marka. kalite akıyor. Yalnız işte bütçe el vermiyor maalesef.

Geri
Yukarı