Acer 21.5 75Hz 1ms monitör alınır mı?

Emir DN

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar, PC topluyorum bu aralar da idarelik olarak düşük bütçe bir monitör almayı düşünüyorum sizce şu monitör nasıl?
Ayrıca oyun amaçlı kullanacağım.

Monitörde sorun yok ama bu tarz monitörleri sıfır almayın hocam, ikinci elde yarı fiyatına bulursunuz, idarelik monitörler zaten.

Oyun amaçlı 75Hz monitöre o parayı vermeyin hocam.

Şöyle bir şey alın en azından 144Hz çok iyi değil ama 75Hz'den her türlü iyidir.

Selam dostlar, PC topluyorum bu aralar da idarelik olarak düşük bütçe bir monitör almayı düşünüyorum sizce şu monitör nasıl?
Ayrıca oyun amaçlı kullanacağım.
Online oynayacaksan, idareten de olsa alma. Ben de idareten diyerek Samsung aldım 24" 75 Hz 1 ms. Yetmiyor, 60 FPS'ten pek farkı yok.

Monitörde sorun yok ama bu tarz monitörleri sıfır almayın hocam, ikinci elde yarı fiyatına bulursunuz, idarelik monitörler zaten.
Hocam aslında 2.el almayı düşünüyorum fakat yaşadığım şehirde adam gibi monitör yok şehirdışınada pek güvenemiyorum açıkçası.

Hocam aslında 2.el almayı düşünüyorum fakat yaşadığım şehirde adam gibi monitör yok şehirdışınada pek güvenemiyorum açıkçası.

19 inç 900p monitör bulursanız idarelik alınabilir. Böyle bir şeye fazla para bayılmaya gerek yok, elinizde kalır çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı