Acer 315-21G laptopta kullanılabilir RAM 4 GB gözüküyor

HSYN1907

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.
Acer 315-21G anakartta 4 GB DDR4 RAM vardı 8 GB daha taktım 12 GB RAM görünüyor fakat kullanılan 4 GB bilgisayar hakkında fazla bilgim yok fakat nette araştırdığım her şeyi yaptım RAM sınırlaması falan yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Acer 315-21G anakartta 4 GB DDR4 RAM vardı 8 GB daha taktım 12 GB RAM görünüyor fakat kullanılan 4 GB bilgisayar hakkında fazla bilgim yok fakat nette araştırdığım her şeyi yaptım RAM sınırlaması falan yok.

Fotoğraf paylaşır mısınız? Aldığınız RAM diğer RAM'la uyumsuzluk yapıyor olabilir veya sistem APU ise dahili grafik birimi kullanıyor olabilir. RAM'lerin özellikleri nedir?

Son düzenleme:
Fotoğraf paylaşır mısınız? Aldığınız RAM diğer RAM'la uyumsuzluk yapıyor olabilir veya sistem APU ise dahili grafik birimi kullanıyor olabilir. RAM'lerin özellikleri nedir

Fotoğraf paylaşır mısınız? Aldığınız RAM diğer RAM'la uyumsuzluk yapıyor olabilir veya sistem APU ise dahili grafik birimi kullanıyor olabilir. RAM'lerin özellikleri nedir?
Mhz leri farklı
Screenshot_20230601-120928~2.png

Bu üzerindeki ram fakat burda çözülmeyen bir sorun var ddr4 fakat mhz 1600 1600 mhz ler ddr3 olarak geçiyor ddr3 ram çentik olarak oturmuyor slota

Screenshot_20230601-120609.png

Mhz leri farklı

Screenshot_20230601-120928~2.png

Bu üzerindeki ram fakat burda çözülmeyen bir sorun var ddr4 fakat mhz 1600 1600 mhz ler ddr3 olarak geçiyor ddr3 ram çentik olarak oturmuyor slota
Buda yeni taktığım ram özellikleri

D

MHz'leri farklı.

Eki Görüntüle 1802062

Bu üzerindeki RAM fakat burada çözülmeyen bir sorun var DDR4 fakat MHz 1600 1600 MHz'ler DDR3 olarak geçiyor DDR3 RAM çentik olarak oturmuyor slota.

Eki Görüntüle 1802065

Bu da yeni taktığım RAM özellikleri.

Dediğinizi tam olarak anlamadım. RAM slota oturmuyorsa nasıl kullanıyorsunuz. Bir de RAM'leri tek tek dener misiniz? 8 GB olanı tek başına takın mesela.

D

Dediğinizi tam olarak anlamadım. RAM slota oturmuyorsa nasıl kullanıyorsunuz. Bir de RAM'leri tek tek dener misiniz? 8 GB olanı tek başına takın mesela.
Mhz ye bakılırsa ram ddr3 aldım slota uymadı yeniden ddr 4 aldım mhz ile ddr çelişiyor anlamında yazmıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı