Çözüldü Acer 5520 Görüntü Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanAkbas

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi Günler;

Arkadaşlar Acer marka eski bir laptopum var. Normal olarak başlattığımda ekran gelmiyor , güç ışığı 5 sn yanıp sönüyor ve tekrar başlatıyor. Sürekli olarak yapıyor bunu. Ne yapmalıyım ?

Bu sorunu yaşayan biri video atmış. Aynı sorun olduğu için video çekme gereği duymadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınızı bekliyorum.. 

Son düzenleme:
Arkadaşım Acer 5520 serisinde kronik bir sorun var oda ekran kartı çipset bacaklarının atması. Belli bir ömürden sonra neredeyse tümü bu sorunu çıkarıyor. İnternette fön makinesi ile arka ekran kartı çipsetini ısıtıp açanlarla ilgili bir sürü video var:) Bende de vardı bu laptop ve aynı sorun. Ekran kartı çipsetini tamir ettirebilirsin veya değiştirebilirsin. T
amir görmüş fakat sağlam ekran kartı çipseti var elimde satış yaptım ödemeyi bekliyorum. Tamiri ekran kartının kendisinden daha pahalıya mal oluyor. O laptopla ilgili istediğin parça varsa elimde mevcuttur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumun için teşekkürler :) Zaten çok eski ve özellikleri düşük. 2 Seneden beri evdeydi aklıma geldi bir yazıyım dedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı