Acer 5710 işlemcisi değiştirilebilir mi?

pegasus_77

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler Technopat, beni kabul ettiginiz için teşekkür ederim.

Benim sıkıntım şu: Acer 5710 dizüstü bilgisayarım var, Windows 7 kurulu. Malumunuz Windows destegini cekti. Acer 5710 icindeki işlemciyi degiştirerek Windows 8 ya da 10 yükseltme yapabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal Windows Vista® Home Premium
İşlemci& Yonga Seti
Intel® Centrino® Duo mobil teknolojisi :
Intel® Core™ 2 Duo işlemci , 4MB'a kadar L2 önbellek
Mobile Intel® 945GM/945PM Express yonga seti
Intel® PRO/Wireless 3945ABG ağ bağlantısı (dual-band tri-mode 802.11a/b/g) Wi-Fi CERTIFIED® çözümü, Acer SignalUp™ kablosuz teknoloji desteği ile
Bellek
DDR2 bellek, Dual soDIMM modülleri kullanılarak 4GB'ali bey teşekkür ederim ilginize youtube videolarınızı izliyorum bilgisayardan anlayan arkadaşlar ddr2 2 gb dan 4 gb cıkarttılar ama ginede windows 10 göremedim videoda t7200 işlemci var degiştirince sorun cözülürmü ?

Orijinal Windows Vista® Home Premium
İşlemci& Yonga Seti
Intel® Centrino® Duo mobil teknolojisi :
Intel® Core™ 2 Duo işlemci , 4MB'a kadar L2 önbellek
Mobile Intel® 945GM/945PM Express yonga seti
Intel® PRO/Wireless 3945ABG ağ bağlantısı (dual-band tri-mode 802.11a/b/g) Wi-Fi CERTIFIED® çözümü, Acer SignalUp™ kablosuz teknoloji desteği ile
Bellek
DDR2 bellek, Dual soDIMM modülleri kullanılarak 4GB'ali bey teşekkür ederim ilginize youtube videolarınızı izliyorum bilgisayardan anlayan arkadaşlar ddr2 2 gb dan 4 gb cıkarttılar ama ginede windows 10 göremedim videoda t7200 işlemci var degiştirince sorun cözülürmü ?
Sorun işlemcide değil, SSD takviyesi ile rahatça Windows 10 kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı