ACER A515-41G-T48Q alınır mı?

Alınır mı ?

• Alınır.

• Alınmaz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Benim Csgo da performansim cok iyi. Herhangi bir bicimde fps dususu yasamiyorum. Eve gidince fps degerlerine bakip screenshot atabilirim isterseniz. Battlefield kac oynuyorsunuz?
Benim sık sık 30lara düşüyo bende 19.1.1 sürümünü kullanıyorum bide battlefield 4 denedim single playerda sıkıntı yoktu ama multide işler değişiyo bi türlü kasmadan oynatmıyo

Benim sık sık 30lara düşüyo bende 19.1.1 sürümünü kullanıyorum bide battlefield 4 denedim single playerda sıkıntı yoktu ama multide işler değişiyo bi türlü kasmadan oynatmıyo
Radeon ayarlarindan Battelfield i kurulu uygulama olarak ekledin mi? Bilgisayarin guc ayarini yuksek performans ayarladin mi? Komut istemine msconfig yazip 4 cekirdege aldin mi? Bilgisayar profesoru degilim ama birkac tavsiye bekli ise yarar. Bilgisayarina torrent film vs indirdin mi?

Radeon ayarlarindan Battelfield i kurulu uygulama olarak ekledin mi? Bilgisayarin guc ayarini yuksek performans ayarladin mi? Komut istemine msconfig yazip 4 cekirdege aldin mi? Bilgisayar profesoru degilim ama birkac tavsiye bekli ise yarar. Bilgisayarina torrent film vs indirdin mi?
Onları ayarladım çoktan da windows güncellemesinden sonra fps düşmüştü eski bi build windows indirip denicem bidaha bide şeyi sorcam sende hangi chipset driverları yüklü eğer bilmiyorsan aygıt yöneticisinden güvenlik cihazlarından psp 2.0 ın driverinin tarihini söylesen yeterli olur

Arkadaşlar, Ben linux kullanıyorum ve laptopta herangibir kendiliğinden kapanma sıkıntısı görmedim, ancak windows kullanırken ekran kartı sürücüsünün çok garip olduğunu onaylayabilirim, ayrıca linux kullanıyorsanız, şu anlık en fazla 4.16 kernel sürümünü kullanabilirsiniz, bu problemi amd'ye bildirdim (kernel bisecting yaptım) ve üzerinde ilgileniyorlar: 201077 – plugging in ac adapter causes amdgpu powerplay error, than crashes the system. kernel 4.19 fails to boot
.Bu sorun büyük ihtimalle biosta bulunan kötü ACPI kodundan kaynaklanıyor, ACPI güç yönetimini sağladığı için belki windowsta ki problemlerde bundan kayanklanıyor olabilir, Ayrıca bios sürümü v1.09 entegre grafik kartına çok fazla ram ayırıyor (1gb).

şu an bu problemleri acer'e bildirdim: Acer Aspire A515-41G-T48Q, Problems and question about bios and acpi
umarım ilgilenirler.
Eğer windows sürekli kilitlenip duruyorsa ubuntu 18.04 ü öneririm çünkü burda problem yok.
ayrıca linux kullanıyorsanız, şu anlık en fazla 4.16 kernel sürümünü kullanabilirsiniz, bu problemi amd'ye bildirdim (kernel bisecting yaptım) ve üzerinde ilgileniyorlar: 201077 – plugging in ac adapter causes amdgpu powerplay error, than crashes the system. kernel 4.19 fails to boot
.Bu sorun büyük ihtimalle biosta bulunan kötü ACPI kodundan kaynaklanıyor, ACPI güç yönetimini sağladığı için belki windowsta ki problemlerde bundan kayanklanıyor olabilir
Arkadaşlar bu problem kernel 5.3.0-rc1 itabiriyle çözüldü
201077 – plugging in ac adapter causes amdgpu powerplay error, than crashes the system. kernel 4.19 fails to boot
ama hala apuya 1gb ram ayırma problemi devam ediyor

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba... nasıl anlatsam bilemiyorum. buraya yazıp yazmamak konusunda çok tereddüt ettim ama en son yazmaya karar verdim.
Acer A515 41G T48Q model bilgisayarımı bir tanıdığıma ödünç vermiştim. fakat geri aldığımda bilgisayarda bazı şeyler değişmiş gibi geldi bana. sanki HDD ve RAM değiştirilmiş gibi. vermeden önce fotoğraf çekmediğim için de tam emin olamıyorum. kimseyi zan altında bırakmamak için direk soramıyorum da. acaba elinde bu bilgisayardan olan bir arkadaşım arkada bulunan hdd ve ram kapaklarını açarak cihazın fotoğraflarını paylaşabilir mi? orjinal hdd ve ram'in de markasını da paylaşırsa çok sevinirim. elimdekilerle karşılaştıracağım. lütfen kusura bakmayın. gruba böyle bir şey yazmak istemezdim ama içime bir kurt düştü. rahat edemiyorum.

arkadaşlar merhaba... nasıl anlatsam bilemiyorum. buraya yazıp yazmamak konusunda çok tereddüt ettim ama en son yazmaya karar verdim.
Acer A515 41G T48Q model bilgisayarımı bir tanıdığıma ödünç vermiştim. fakat geri aldığımda bilgisayarda bazı şeyler değişmiş gibi geldi bana. sanki HDD ve RAM değiştirilmiş gibi. vermeden önce fotoğraf çekmediğim için de tam emin olamıyorum. kimseyi zan altında bırakmamak için direk soramıyorum da. acaba elinde bu bilgisayardan olan bir arkadaşım arkada bulunan hdd ve ram kapaklarını açarak cihazın fotoğraflarını paylaşabilir mi? orjinal hdd ve ram'in de markasını da paylaşırsa çok sevinirim. elimdekilerle karşılaştıracağım. lütfen kusura bakmayın. gruba böyle bir şey yazmak istemezdim ama içime bir kurt düştü. rahat edemiyorum.
Bendeki bilgisayar a515-41g-t123 ama aynıdır sanırım. 1TB WD harddisk ve 8gb ADATA 2133MHZ ram vardı bilgisayarda

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı