Acer A515-46 dizüstü bilgisayar alınır mı?

Daha önce hiç Acer laptop kullanmadım. Bu model ile ilgili de inceleme göremedim. Resmi sitesinde bu model ile ilgili ekran kartı watt değeri 150'e kadar ibaresi var bu 100 de olabilir mi demek yoksa 150 watt gücü var diyebilir miyiz? Ayrıca elimde msı gf65 thin model laptop var i7 10750h rtx3060(75 watt) yükseltmek istediğimden bakıyordum, sizce bu laptop alınır mı, yükseltmeye değer mi?

Daha önce hiç Acer laptop kullanmadım. Bu model ile ilgili de inceleme göremedim. Resmi sitesinde bu model ile ilgili ekran kartı watt değeri 150'e kadar ibaresi var bu 100 de olabilir mi demek yoksa 150 watt gücü var diyebilir miyiz? Ayrıca elimde MSI GF65 Thin model laptop var i7 10750H RTX3060(75 watt) yükseltmek istediğimden bakıyordum, sizce bu laptop alınır mı? Yükseltmeye değer mi?

Elinde RTX 3060 varsa hangi oyun için yükseltmek istiyorsun kaç yıllık laptop bence en az 5 senesini dolurmalı yeni laptop için. Eğer yetersiz gelmeye başladıysa değiştir bence.

Daha önce hiç Acer laptop kullanmadım. Bu model ile ilgili de inceleme göremedim. Resmi sitesinde bu model ile ilgili ekran kartı watt değeri 150'e kadar ibaresi var bu 100 de olabilir mi demek yoksa 150 watt gücü var diyebilir miyiz? Ayrıca elimde msı gf65 thin model laptop var i7 10750h rtx3060(75 watt) yükseltmek istediğimden bakıyordum, sizce bu laptop alınır mı, yükseltmeye değer mi?
150 watt, deger.

Butcen ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı