Acer A515-51G-51RY 4 GB RAM takviyesi

Bu arada bilgisayarın performansından memnun musun? Mx150 ile minecraft gibi bir oyunda 160 fps alıyorum şaka gibi. Bi deneyip sonucunu yazabilir misin? Ona göre servise göndereceğim.

Ben açıkçası fazla oyun oynamadım sadece CS, Forest, Long Dark gibi oyunlar oynadım. Onlarda karşılaştığım tek problem ani droplar onun da RAM'den kaynaklandığını düşünüyorum bunun dışında 1080p değilde 720p oynarsan çok daha yüksek performans alırsın oyunlarda. Cihaz ne kadar 1080p olsa da ekran kartı 1080p çözünürlükte oldukça zorlanıyor. Ayrıca aşağıdaki linkteki Minecraft performansıyla kendi bilgisayarını karşılaştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak bu linkten de kendi bilgisayarında aldığın fps değerlerini karşılaştırabilirsin.

https://www.notebookcheck.net/NVIDI...pecs-of-the-GT-1030-for-Laptops.223530.0.html

Videoyla kıyaslama yapacağım peki cs go da fhd de görüntü ayarları en azdayken kaç fps aldın acaba ortalama 50 lere kadar düştüğü oldumu?

1080p en düşük ayarlarda ortalama 70-80 fps aldım. En düşük 50 en yüksek de 100 fps aldım. Oynadığım mod silah yarışı.

Aşağı yukarı aynı değerleri almışız. İnternette full hd ayarlarda bazıları 120 fpslerde oynuyor. Ondan aklıma takıldı bu mesele.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun sonlarında yanlış anlamıyorsam 170 fpslerde oynuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı