Acer A515 vs HP 7P6K2EA vs Acer Aspire 7

Kesin birşey söylemek zor. Ben Acer tercih ederdim. Üstelik W11 extra.

Bütçe artabiliyorsa şunların arasından seçin. Oyun bile oynayabilirsiniz. Bulabildiğim en uygun test video linkini de ekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kesin bir şey söylemek zor. Ben Acer tercih ederdim. Üstelik W11 extra.

Bütçe artabiliyorsa şunların arasından seçin. Oyun bile oynayabilirsiniz. Bulabildiğim en uygun test video linkini de ekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl?

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-07_114627806.png
    resim_2023-08-07_114627806.png
    352,7 KB · Görüntüleme: 29
mx450, mx550 veya mx570 herhangi bir laptop işinizi görecektir. En uygun fiyatlı bulduğunuzu alabilirsiniz. gerisi pek önemli değil.

@abdulsamet türkan
Fiyatları karşılaştırırken RAM leri de hesap edin.
Demek istediğim şu.
8GB RAM= 750 TL olarak düşünün.
16GB RAM a sahip laptopla 8GB RAM a sahip laptop arasında 750 TL den az fark var ise 16GB RAM a sahip olanı alın. Aksi halde 8GB RAM a sahip olanı alın ve gerek duyduğunuzda kendiniz ilave RAM takın.

Fiyatı yüxünden şunuda alabilirsin. mx akrankartı olmasada bunun da dahili ekran kartı güzel.
9300TL

Tabiki mx lere göre çok kötü, ekledim ama yinede MX lerden birini almanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
MX450, MX550 veya MX570 herhangi bir laptop işinizi görecektir. En uygun fiyatlı bulduğunuzu alabilirsiniz. Gerisi pek önemli değil.

@abdulsamet türkan
Fiyatları karşılaştırırken RAM'leri de hesap edin.
Demek istediğim şu.
8 GB RAM= 750 TL olarak düşünün.
16 GB RAM'a sahip laptopla 8 GB RAM'a sahip laptop arasında 750 TL'den az fark var ise 16 GB RAM'a sahip olanı alın. Aksi halde 8 GB RAM'a sahip olanı alın ve gerek duyduğunuzda kendiniz ilave RAM takın.

Fiyatı yüxünden şunu da alabilirsin. MX akrankartı olmasa da bunun da dahili ekran kartı güzel.
9300TL.

Tabii ki MXlere göre çok kötü, ekledim ama yine de MX'lerden birini almanı tavsiye ederim.

İndirim gelirse

Acer Aspire 5 A515-56G alacağım​

Geri
Yukarı