Acer AN-515-44 vs Lenovo Ideapad Gaming

Lenovo'nun işlemcisi daha iyi, Acer'ın soğutma sistemi ve ısıya karşı tasarımı daha iyi. Coil Whine sorunu var mı yok mu onun da araştırılması lazım Lenovo'da. Fiyatı gerçekten çok iyi ideaPad'in. Çok benzer dizüstü bilgisayarlar ama karar vermesi de zor. Ben de arada kalırdım.

Hocam bazı modellerinde ucuz olması için 60Hz panel kullanılıyor.

Satıcı Teknorya Bilişim olduğu için bunu rahatça söyledim, ben de kendilerinden alacaktım ürünü. Bu modellerde 60 Hz yok demişlerdi bana, kendilerinin sattıkları modellerde en azından. Daha sonra stok bitmişti, alamamıştım. Başka yerden almak nasip oldu.

İnternette kabaca 10 dakikalık bir araştırma yaptım, azımsanacak kadar site yoktu bazıları şu şekilde idi;'Lenovo v110 ses sorunu(örnek)' olarak geçiyordu.

Şu an araştırmaya yeni başladım ve sadece, 3 konu gördüm hocam.

Zor bir karar, ben karar verdim ama sonrasında pişman oldum ve o yüzden insanların yanlış karar vermemeleri için yardımcı oluyorum.
İnternette kabaca 10 dakikalık bir araştırma yaptım, azımsanacak kadar site yoktu bazıları şu şekilde idi;'Lenovo V110 ses sorunu(örnek)' olarak geçiyordu.

Acer Nitro 2020 sorunlarınada bakabilirsin.

Zor bir karar, ben karar verdim ama sonrasında pişman oldum ve o yüzden insanların yanlış karar vermemeleri için yardımcı oluyorum.
Ben General Mobile GM8(64GB) aldım ve gerçekten şans işi.
Şuan ekranı kelep kelep. (ekranın bazı bölgeleri ansızın kararıyor ve geri geliyor.)

Acer Nitro 2020 sorunlarınada bakabilirsin.
Onda nasıl sorunlar oluyor?

Geri
Yukarı