Acer AN-515-54 ekran kartı kullanımı %99 olmuyor

Cillian

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba konu başlığında bahsettiğim cihazı kullanıyorum. Oyunlarda ekran kartı kullanımı dalgalı daha önce garantiye verdim cihazı herhangi bir sorun bulamadılar ama neden ekran kartı kullanımı %99 olmuyor. Bu arada 16 GB DDR4 Dual Channel RAM var. Cihazda ayrıca işlemci hızı sabit 4.00 GHz ve sıcaklıklar gayet normal. PUBG oyununda ekran kartı kullanımım dalgalı grafik ayarların çoğu yüksek ve küçük droplar da oluyor oyun sonlarında. Aynı şekilde Warzone'da da öyle daha önce Warzone'da %99 kullanım vardı ama son güncellemeden sonra bu şekilde oldu. Yardımcı olabilecek biri varsa lütfen yazabilir mi? Kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ihtiyacı olduğu zaman kullanılır. FPS nizde herhangi bir probleminiz yok ise sorun da yoktur. Drop problemi ise birsürü şeyden kaynaklanabilir.

Muadil cihazlara baktığımda aynı grafik ayarlarında ekran kartı kullanımının daha stabil olduğunu görüyorum ama.

Muadil cihazlara baktığımda aynı grafik ayarlarında ekran kartı kullanımının daha stabil olduğunu görüyorum ama.
Ortam sıcaklığından tutun arkadaki uygulamalara falan her şey etkiler. Dediğim gibi FPS niz normal ise fazla takılmayın.

Ortam sıcaklığından tutun arkadaki uygulamalara falan her şey etkiler. Dediğim gibi FPS niz normal ise fazla takılmayın.
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bir de nvidia son güncellemesiyle alakalı konuya baktım takılma gibi problem yaşayan varmış bundan dolayıda olabilir mi ?

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bir de nvidia son güncellemesiyle alakalı konuya baktım takılma gibi problem yaşayan varmış bundan dolayıda olabilir mi ?
Tabii ki olabilir. Ben de son güncellemede sıkıntı gördüm. Witcher 3 de arada drop giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı