Acer AN515-44-R44J nasıldır?

Sorun bitmiyorrr

Hectopat
Daha fazla  
Yine merhabalar. Geçen olusturdugum konu da Abra A5 v16.6.2 nasıl diye sorumustum ve bana Acer AN515-44-R44J önermistiniz ve aklimda bir soru takıldı. şu an kullandıgım marka Acer biraz eski, 7 yılık (Sadece 2-3 yıl kullandım.). Sürekli sorun çıkarıyor. Her şey saglam olsa bile bir bakıyorsun Wi-Fi gittmis, bir bakıyorsun HDD sorun çıkarıyor, Bluetooth hata veriyor. Bazen hata vermeden kapanıyor. Windows güncel ve formatlama ragmen boyle. Genelikle Acer kullananların performans sıkıntısı yasadıgını duyuyorum. Acer marka alıp almamakla kararsızım. Acer marka kullanan varsa yazabilir mi? Cevaplarınız için simdiden teşekkürler.

Acer AN515-44-R44J Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine merhabalar. Geçen olusturdugum konu da Abra A5 v16.6.2 nasıl diye sorumustum ve bana Acer AN515-44-R44J önermistiniz ve aklimda bir soru takıldı. Şu an kullandıgım marka Acer biraz eski, 7 yılık (sadece 2-3 yıl kullandım.). Sürekli sorun çıkarıyor. Her şey saglam olsa bile bir bakıyorsun Wi-Fi gittmis, bir bakıyorsun HDD sorun çıkarıyor, Bluetooth hata veriyor. Bazen hata vermeden kapanıyor. Windows güncel ve formatlama ragmen boyle. Genelikle Acer kullananların performans sıkıntısı yasadıgını duyuyorum. Acer marka alıp almamakla kararsızım. Acer marka kullanan varsa yazabilir mi? Cevaplarınız için simdiden teşekkürler.

Acer AN515-44-R44J Notebook

Ryzen 7 olan modeli çok sağlamdır.
Acer alacaksanız size tavsiyem fabrika çıkışı termal macunu kullanmamanız. Yeni bir termal macunla sisteminiz daha serin çalışacaktır.
Artı olarak Ryzen modellerde batarya ömrü iyileştirilmiş diye okudum min. 5 saat falan prize takılı olmadan internette gezinebilirsiniz.

Herhangi bir performans sorunu yaşamadım, sıcaklık değerlerim bile beni şaşırtıyor. Soğutması çok iyi, buna kesinlikle kefil olabilirim.

2020 modeli 2019 modellerine göre gerçekten daha iyi bir soğutma performansına sahiptir.
İnternette gene ısındığı ile ilgili birkaç konu görmüştüm ama ısınma problemini fabrika çıkışlı termal macuna bağlıyorum.
Hocam bir de işlemcinizi 1x16 almamaya dikkat edin. Dual Channel Ryzen işlemciler için çok önemli bir de nedense Acer laptoplar Single Channel performansında cidden çok kötü.

1608079055941.png

Ben boşta 45 üstüne çıktığını görmedim, gönül isterdi ki daha düşük sıcaklıklar elde etsin.

2020 modeli 2019 modellerine göre gerçekten daha iyi bir soğutma performansına sahiptir.
İnternette gene ısındığı ile ilgili birkaç konu görmüştüm ama ısınma problemini fabrika çıkışlı termal macuna bağlıyorum.
Hocam bir de işlemcinizi 1x16 almamaya dikkat edin. Dual Channel Ryzen işlemciler için çok önemli bir de nedense Acer laptoplar Single Channel performansında cidden çok kötü.

Hocam sence bu PC ile ne gibi oyunları oynayabilirim ben illa en yeni oyunu oynama pesinde degilim CS:GO fernbus vb belki Bannerlord.

Hocam sence bu PC ile ne gibi oyunları oynayabilirim ben illa en yeni oyunu oynama pesinde degilim CS:GO fernbus vb belki Bannerlord.
Csgo gibi oyunları oynucaksan sistem gayet yeterli ama öyle çok yüksek fps (350-400) almazsınız.
Eğer fps ve moba oyunlarında yüksek fps değerleri almak istiyorsanız harici monitör bağlamanız %30 veya %40 daha fazla fps almanızı sağlar.

Geri
Yukarı