Acer AN515-45-R3ms nasıldır?

Bütçe
10750

yellows06

Hectopat
İyi akşamlar, iyi forumlar. Laptop arayışı içerisindeyim. Tanıdıklarım Almanya'da ve laptopu oradan getirmeyi düşünüyorum. RTX 3060 veya yaklaşık performansı olan ekran kartlı laptop alacagım. Biraz araştırdıgımda Acer AN515-45-R3ms dikkatımı çekti site bilgilerinden Max Q olup olmadıgını anlayamadım fakat başka bir sitede 85 Watt Max GPU gücü yazdıgını gördüm (aşagıya ekran görüntüsünü ekledim) bunu ürün hakkında bilgi verebilir misiniz veya bu fiyat civarına Almanya'dan laptop önerir misiniz? Teşekkür ederim.
ÜRÜN LİNKİ

Ekran Alıntısı.PNG

Aslinda max-q olmasi daha iyi bence. Performansdan kaybediyorsun fakat daha uzun omurlu olur az isinir. Bu urun cok guzel. Bir de Almanya'ya ozgu markalar vardir belki onlara da bak.

İyi akşamlar, iyi forumlar. Laptop arayışı içerisindeyim. Tanıdıklarım Almanya'da ve laptopu oradan getirmeyi düşünüyorum. RTX 3060 veya yaklaşık performansı olan ekran kartlı laptop alacagım. Biraz araştırdıgımda Acer AN515-45-R3ms dikkatımı çekti site bilgilerinden Max Q olup olmadıgını anlayamadım fakat başka bir sitede 85 Watt Max GPU gücü yazdıgını gördüm (aşagıya ekran görüntüsünü ekledim) bunu ürün hakkında bilgi verebilir misiniz veya bu fiyat civarına Almanya'dan laptop önerir misiniz? Teşekkür ederim.
ÜRÜN LİNKİ

Eki Görüntüle 1059715

Acer'ın çoğu modelinde tasarım hatasından kronik ısınma sorunu var diye biliyorum yabancı forumlarda bakmak lazım gaming ürünlerinde devam ediyor mu diye.

2019 ve üstü modellerinde ısınma-soğutma sorunları yok, her İntel cihaz ne kadar ısınıyorsa onlarda o kadar ısınıyor. Nitro, Acer'in Predator markasının bir alt markası. Çok kaliteli bir şey bekleme, kısacası kalite olarak 10 üzerinden 8 alır.

Geri
Yukarı