Acer AN515-51-50SR hangi macOS sürümü kurulur?

rstozdmr

Hectopat
  • Intel Core i5 7300HQ
  • NVIDIA GTX1050
Bu PC'ye hangi macOS sürümü yükleyebilirim? Video montaj işinde kullanıyorum. Şu an Windows var.

Son düzenleyen: Moderatör:
High Sierra olur. Mojave Ve Catalina Nvidia Web Driver desteklemiyor grafik kartını kullanamazsınız.

Bu arada laptopmu kullanıyordunuz. HQ işlemci sanırım laptoplar içindi. Eğer laptop kullanıyorsanız GTX1050'yi aktif edemezsiniz işlemcideki dahili grafik kartıyla kullanabilirsiniz hackintoshu.

Başlığa yeni dikkat ettim laptop kullanıyormuşsunuz. GTX 1050'yi kullanamazsınız malesef laptoplarda desteklemiyor harici grafik kartını.

Bu arada laptopmu kullanıyordunuz. HQ işlemci sanırım laptoplar içindi. Eğer laptop kullanıyorsanız GTX1050'yi aktif edemezsiniz işlemcideki dahili grafik kartıyla kullanabilirsiniz hackintoshu.

Başlığa yeni dikkat ettim laptop kullanıyormuşsunuz. GTX1050'yi kullanamazsınız malesef laptoplarda desteklemiyor harici grafik kartını.
Evet laptop kullanıyorum. Peki bu şimdilik böyle değil mi? İlerde çıkar mı acaba sizce? Birde belki bilginiz vardır render işlemleri daha hızlı olur diye düşünüyorum o yüzden bu sistemi kurmak istiyorum adobe premier afterefek Windows'dan daha iyi olur mu?
High Sierra da zaten ekran kartı çalışmayacak ozaman. Mojave kurulur mu?

evet laptop kullanıyorum peki bu şimdilik böyle değil mi ilerde çıkarmı acaba sizce birde belki bilginiz vardır render işlemleri daha hızlı olur diye düşünüyorum o yüzden bu sistemi kurmak istiyorum adobe premier afterefek çalışcam windowsdan daha iyi olur mu?
ya biraz fazla soru oldu ama High Sierra da zaten ekran kartı çalışmıcak ozaman Mojave kurulur mu?
Laptoplar için ilerde pek sanmıyorum harici grafik kartını destekleyeceğini ama hiç belli olmaz. Adobe Premier After Effect'i kullanmadım açıkcası ama macOS için her zaman render işlemlerinde daha iyi olduğu söylentilerini duymuşluğum var ama kesin birşey bilmiyorum bu konuda. Mojave konusuna gelince çoğu intel işlemciyi çalıştıranlar oluyor muhtemelen sizin içinde sorun olmaz ama malesef ki bundada kesin birşey diyemem çünkü intel işlemciyle hiç macOS kurulumu yapmadım sistemim AMD olduğu için macOS hakkında sadece AMD tarafını biliyorum.

Laptoplar için ilerde pek sanmıyorum harici grafik kartını destekleyeceğini ama hiç belli olmaz. Adobe Premier After Effect'i kullanmadım açıkcası ama macOS için her zaman render işlemlerinde daha iyi olduğu söylentilerini duymuşluğum var ama kesin birşey bilmiyorum bu konuda. Mojave konusuna gelince çoğu intel işlemciyi çalıştıranlar oluyor muhtemelen sizin içinde sorun olmaz ama malesef ki bundada kesin birşey diyemem çünkü intel işlemciyle hiç macOS kurulumu yapmadım sistemim AMD olduğu için macOS hakkında sadece AMD tarafını biliyorum.
Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı