Acer AN515-52 i5-8300H 1050 Ti Düşük FPS

nevale

Kilopat
Daha fazla  
GTX 1050 Ti var. Bir türlü çözemedim güncel Driver vs ne araştırdıysam uyguladım oyunlarda 40-50 FPS'nin üzerine çıkamadım.

Yeni satın aldığım PC'ye Windows10 yükledikten sonra Update'den gelen Driver'lar, driverbooster ve manuel kurulumlarım fayda etmedi. İnternette forumlarda yabancı forumlarda araştırdığım gördüklerimi denememe rağmen, format ve oyunları baştan yüklememe rağmen 1050 Ti ile 40-50 FPS'i Low ve High grafiklerde olsa geçemiyorum. NVIDIA'da oyunlara girdiğimde 1050 Ti ile çalıştığını görebiliyorum fakat bir türlü performansı alamadım. Teste soktuğumda bile 40FPS'i geçmedi.

Karşılaşan çözen kullanan var ise yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sistem var 1050 Ti ve i5 8300H. Driverbooster kullanmadım aygıt yöneticisinden tek tek güncelledim sistem oldukça yeterli aslında hangi oyunlarda 40FPS alıyorsun?

Hocam emin ol her şey güncel ve sıcaklık değerleri normal. CS, PUBG vs oyunlarda Max 40-50'yi geçemiyor ayarlar düşük olsa bile.

Hocam şöyle düşün farklı bir PC i5 NVIDIA 920M var 100'den aşağı FPS almıyorum. 1050 Ti ile ölüm maç giriyorum map yüklendikten sonra adamlar geldiğinde birden 40'a düşüyor yüklenirken falan 200'ü görüyor.

Gönderdim hiçbir şey yapmadan ürünü sorunsuz diye geri gönderdiler. Sizle ürün elime ulaşsın bazı fotoğraflar paylaşacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı