Acer AN515 Gaming laptop alınır mı?

10 sene sonra teknolojinin nasıl olacağını kimse bilemez. Belki yarın zaman makinesi bile bulunabilir belki oyunları oyunların içine ışınlanarak oynarız. O yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil. Ama 5 sene anca gider teknoloji böyle ilerlerse.

Teşekkürler peki oyunlarda seneler sonra aynı performansı almadan sadece işlerimi bitirmek için kullanırsam 10 sene gider mi?

10 sene gider hocam ya. Benim 2010 da aldığım Lenovo Y560 (i7 740, HD5730) hala yaşıyor namussuz bir ölmedi. Üstelik ben hayvan gibi günde 7 saat oyun oynuyordum. GTA V bile oynadım yani. Tek sıkıntı kasada kırıklar vardı onu da yeni çıkma kasa alarak çözdüm.
10 sene gider hocam ya. Benim 2010 da aldığım Lenovo Y560 (i7 740, HD5730) hala yaşıyor namussuz bir ölmedi. Üstelik ben hayvan gibi günde 7 saat oyun oynuyordum. GTA V bile oynadım yani. Tek sıkıntı kasada kırıklar vardı onu da yeni çıkma kasa alarak çözdüm.

Ama şu an bir b*ka yaramıyor oyun olarak orasıda ayrı.

Ama şu an bir b*ka yaramıyor oyun olarak orasıda ayrı.
Anladım Hocam teşekkürler

Hocam bu şahsiyete sadece bir tane sorum olacak. Siz insanların paşa gönlüne niye karışıyorsunuz?

Ben orada tavsiye ediyorum dedim. İlla bunu al acil al yoksa olmaz demedim. Ramazan ramazan neden yalan yanlış konuşuyorsun?
Daha düz yazıyı anlamıyorsun gelmiş -ne karışıyorsun- diyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PC'yi taşımak zorunda değilseniz masaüstü almanızı tavsiye ederim. Gerçi şu an da ekran kartı bulmak çok zor ama belki bulunabilir bazı yerlerde.
Laptoplar genelde masaüstü PC'lerden daha çok ısınır ve prize takmazsan performans kaybı yaşarsın.
Daha çok ısınmazlar, laptopların güç tüketimi çok daha düşük olduğu için daha az ısınırlar, fakat mobil/ufak cihazlar oldukları için masaüstü PC'lerden çok daha kötü soğutma sistemlerine sahiplerdir.

Geri
Yukarı