Acer Aspire 3 A315-23 Oyun Testi 2

Arkadaşlar daha önce yayınladığım videom vardı. Bu sefer de yeni videomu tamamladım ve paylaşıyorum. Öncelikle birinci videoyu izlemeyenler varsa onu koyacağım. The Long Dark pek oynamayı bilmiyorum kötü bir test olduysa kusuruma bakmayın. (FIFA 21, ETS 2, The Long Dark)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı PC'ye sahibim Valorant'ta çok donuyordu, alalı 7 ay oldu. Bir de çok ısınıyor.
Bi' Athlon versiyonlar var bi' de Ryzen. 4G RAM versiyon var. Senin ki düşük konfigrasyon olduğundan öyledir.
Sıcaklık değerleri nedir?

Son düzenleme:
Hocam 3.5 ay oldu alalı. Battlefield 1'den tutun GTA V'ine kadar türlü oyunu oynadım ve problem yaşamadım. Çok ağır oyunlarda kayıt alamıyorum. Onun bir çözümünü bulabilirsem videolarını çekeceğim.

Bende ilk aldığım aylar problem yoktu ama 1 ay önce yanık kokuyordu. Sanırım bilgisayarı günde 10 saat kullandığımdan dolayı.

Bende ilk aldığım aylar problem yoktu ama 1 ay önce yanık kokuyordu. Sanırım bilgisayarı günde 10 saat kullandığımdan dolayı.
Zannetmiyorum, fazla tozlanmış olabilir.

Haklısınız aldığım günden beri hiç temizlemedim.

Bir termal yenilemesi ile kendine gelir, imkanın varsa anakartı bir güzel tinerle yıka yoksa da sabunlu su ile yıka, fön makinesi tutma ve iyice kuruduğundan emin ol.

Bi' Athlon versiyonlar var bi'de Ryzen. 4G RAM versiyon var. Senin ki düşük konfigrasyon olduğundan öyledir.
Sıcaklık değerleri nedir?
Benim ki bu sadece rengi farklı.

Geri
Yukarı