Acer Aspire 3 A315 42G ekranda beyaz leke

BuHesapAFK

Picopat
Arkadaşlar 3-4 ay önce fark ettim başlarda sorun etmedim ama bilgisayarı her açtığımda gözüm oraya kaymaya başladı ve canım sıkılıyor. Ekranımda kulak temizleme pamuğunun ucu kadar bir beyaz leke var. Genel olarak beyaz ekran ve açık gri renklerde belli oluyor. Cihazı Vatan'dan aldım ve daha alalı 1 sene olmadı. Vatan'a gidip sorduğumda 1 tane ölü pikselde ekran değişimi olmadığını en az 3 tane ölü piksel olması gerektiğini ayrıca ölü piksel renginin yeşil, kırmızı veya mavi olması gerektiğini söylediler. Servise göndersem kesinlikle ekran değişimi olmaz mı? Parasını versem değişim yaparlar mı? Bilgisayarım Acer Aspire 3 A315 42G.
Resim yükleyeceğim fakat resimde belli olmuyor.

Dosya Ekleri

• 50C8F15B-3014-406F-9B82-20BF4F3F660A.jpeg
    50C8F15B-3014-406F-9B82-20BF4F3F660A.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 72
Arkadaşlar 3-4 ay önce fark ettim başlarda sorun etmedim ama bilgisayarı her açtığımda gözüm oraya kaymaya başladı ve canım sıkılıyor. Ekranımda kulak temizleme pamuğunun ucu kadar bir beyaz leke var. Genel olarak beyaz ekran ve açık gri renklerde belli oluyor. Cihazı Vatan'dan aldım ve daha alalı 1 sene olmadı. Vatan'a gidip sorduğumda 1 tane ölü pikselde ekran değişimi olmadığını en az 3 tane ölü piksel olması gerektiğini ayrıca ölü piksel renginin yeşil, kırmızı veya mavi olması gerektiğini söylediler. Servise göndersem kesinlikle ekran değişimi olmaz mı? Parasını versem değişim yaparlar mı? Bilgisayarım Acer Aspire 3 A315 42G.
Resim yükleyeceğim fakat resimde belli olmuyor.
Ben hiç böyle birşey görmedim ama erkan kartından olabilir.

Bende acer cihaz kullanıyordum. Aynı beyaz leke bende de vardı ama dert edinmedim dostum.
Ama bende sağ üst taraflardaydı senin șansına sol altta var.
Bu arada ücretli değișim istersen fahiș fiyat çekerler haberin olsun.

Bende acer cihaz kullanıyordum. Aynı beyaz leke bende de vardı ama dert edinmedim dostum.
Ama bende sağ üst taraflardaydı senin șansına sol altta var.
Bu arada ücretli değișim istersen fahiș fiyat çekerler haberin olsun.
yani arkadaşımda da acer var o cihazı düşürdü ve ekranın altında çizgi oldu kendi hatası olmasına rağmen ücretsiz ekran değişimi yapıldı ama benden kaynaklanmayan bir sorun yüzünden değişim olmaması üzüyor

Geri
Yukarı